0
0
RANKING LIDERÓW
Czy możesz zostać najlepszym Bohaterem Załogi FAST na świecie?

Awansuj w tabeli wyników, zdobywając punkty
w sekcjach e-Książki i Centrum dowodzenia oraz pobijając swoje najlepsze wyniki w grach on-line.
FILTRUJ:
NRKLASASZKOŁAKRAJMIEJSCOWOŚĆPUNKTY:
1
Промінчики 1-В класу Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 3776502
2
3-А Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 869099
3
4-Д Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 581847
4
2- Д Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 394577
5
Сонечки 3-В класу Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 351657
6
4-А Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 336235
7
4-А Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 330434
8
4.A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 311052
9
Зірочки 3-Г клас Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 310898
10
Арт 999 Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради м. Олександрія 269608
11
Clasa a II-a C Școala Gimnaziala Sfântul Apostol Andrei, Buzău Buzău 269431
12
Clasa a II-a B Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 266618
13
Grupa mijlocie B "Albinutele" SCOALA GIMNAZIALA TÂRGȘORU VECHI Târgșoru Vechi 260702
14
2-4 Орелецька гімназія Село Орелець 254533
15
4.A Základná škola Hamuliakovo Hamuliakovo 246848
16
Klasa 2 A Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki Szczecin 234240
17
Clasa a V-a A Școala Gimnazială "Mihai Eminescu", Râmnicu Vâlcea Râmnicu Vâlcea 231201
18
2-А Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 217617
19
3ºA N2 E.B.1 Nº2 de Santo André Vila Nova de Santo André 213957
20
Веселунчики 1-А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 213226
21
Дзвіночки 2-Г Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 212036
22
2-Г Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 189115
23
Clasa Prietenilor Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 185307
24
Τμήμα 1 Νηπιαγωγείο Δρυμού Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 180138
25
Квіточки 1-Б Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 166272
26
CLASA aII-aD ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 163170
27
ΤΜΗΜΑ 1 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 149103
28
1 А СУ “Васил Левски” - Русе Русе 145293
29
4.ºC PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 134650
30
4-Г Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 132793
31
4-Б Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 130909
32
TΑΞΗ ΑΣΤΕΡΑΤΗ 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 126357
33
Clasa IA Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 125128
34
Допитливі 2-А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 116708
35
Clubul lui Mickey Mouse ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 115530
36
Klasa 1 Słoneczka Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 109280
37
Знайки 2-В Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 105425
38
Clasa a III-a "Albinuțele" Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 99073
39
1.B Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 94017
40
Τμήμα 4 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 91460
41
4-Г Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 90853
42
Суперсоняхи ЦПО Соняшник Біла Церква 89706
43
Grupa "Motyle" - Przedszkole nr 124 Przedszkole nr 124 im. Wesołej Ludwiczki Poznań 79578
44
Δ1 21ο Δημοτικό σχολείο Βόλου ΒΟΛΟΥ 74748
45
3-Б Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 74619
46
4-В Розумники Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 73529
47
4.B Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 72479
48
3 ГЦОУД 2 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 71317
49
1 Е КЛАС СУ “Васил Левски” - Русе Русе 71019
50
СУ “Васил Левски” - Русе Русе 69072
51
Clasa Pregătitooare B Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 68527
52
3º A N4 - Bando dos exploradores EB1 nº 4 de Santo André Santiago do Cacém 67106
53
1-Б «2022» Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 65629
54
4-Б Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 64519
55
Пульс 2-Б Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 63546
56
Clasa a III-a A Colegiul Național ,,Mihai Eminescu" - Școala Gimnazială ,,Avram Stanca" Petroșani 62570
57
4-Б Сарненський ліцей №1 ім. Т. Г. Шевченка м.Сарни 62184
58
4ºA PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 58263
59
2R Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 57780
60
3 A ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 57663
61
Clasa a III-a B Școala Gimnazială Petofi Sandor Livada 56609
62
2c Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 53139
63
5.A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 52453
64
Α – Β – Γ – Δ – Ε – ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΤΟΧΩΡΙΟΥ ΣΙΤΟΧΩΡΙ 52176
65
3A SZS UNES Nitra 49287
66
2F Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 48167
67
2 klasė Zapyškio pagrindinė mokykla Zapyškis 47703
68
2a Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 46317
69
Зайчики 3 - А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 45740
70
1 - А Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 45391
71
3-Б Розумнички Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 45199
72
Os Magníficos EB1 de Sebal Sebal Grande, Condeixa-a-Nova 43735
73
8.C Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 43320
74
1-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 41897
75
4-A ліцею Боромлянської сільської ради Ліцей Боромлянської сільської ради Боромлянська сільська рада 41333
76
Супергерої 2-к КЗ"Гімназія 24 Вінницької міської ради" Вінниця 40725
77
4-В Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 40163
78
3В клас СУ “Васил Левски” - Русе Русе 38933
79
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 38543
80
2a ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 38483
81
2G Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 38433
82
2 klasė Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija Kilova 37939
83
2C Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 37796
84
2-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 37650
85
Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΙΚΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΕΣΒΟΥ 37495
86
IV група ,, Звездички " ЧДГ "Дъга"- Русе Русе 35780
87
СУ "Гео Милев" - Варна - 1В СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 35075
88
Grupa "Pszczoły" - Przedszkole 124 Przedszkole nr 124 im. Wesołej Ludwiczki Poznań 34092
89
Trzeciaki Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 33161
90
Clasa a II-aE Școala Gimnazială Nr 80, București București 32830
91
CLASA a II a C ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORNELIU COPOSU ZALĂU ZALĂU 32529
92
ЦОУД-3 А, Б кл. СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 31330
93
4 - А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 30820
94
Γ 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 29927
95
2E Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 29845
96
3-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 29559
97
Clasa pregătitoare INIMIOARE Școala Gimnazială”Alexandru Ioan Cuza” Baia Mare 29532
98
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 29284
99
Os Novatos EB1 de Sebal Sebal Grande, Condeixa-a-Nova 28368
100
3-А "Чорнобривці" КЗ "Ліцей 35" Кам'янське 28359
101
3-A Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 27109
102
2-Б Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 26790
103
1c Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich Mikołów 25995
104
СУ “Васил Левски” - Русе Русе 25974
105
4-В Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 25732
106
Κδαπ Σιάτιστας ΚΔΑΠ Σιάτιστας Σιάτιστα Κοζάνης 25676
107
8B Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 25520
108
2 Б ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 25435
109
2B Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 24601
110
2B Birštono gimnazija Birštonas 24424
111
a II-a A Caransebeș, Colegiul Național "Traian Doda" Caransebeș 23950
112
Starszacy Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 23754
113
2.B ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 23520
114
Roblox A4 Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 23439
115
klasa 3 b Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń Luboń 23240
116
2D Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 22740
117
2d Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich Mikołów 22361
118
VA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MUNTENI MUNTENI, JUDEȚUL GALAȚI 22285
119
1в клас ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 22173
120
4.º B EB1 de Anobra Condeixa-a-Nova 21917
121
1 Б СУ “Васил Левски” - Русе Русе 21369
122
Ε΄- Στ΄ Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 20592
123
ΖΟΥΖΟΥΝΟΠΑΡΕΑ 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 20425
124
IIв ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 20319
125
Α2 37ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου Κρήτης ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 19988
126
2-Б Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 19357
127
1 клас Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 19334
128
3 "Б" клас ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 19284
129
4 група,,Незабравка" ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 19282
130
Clasa a IV a Scoala Gimnazială Nr 1 Cristești, Botoșani Loc. Cristesti, jud Botoșani 18808
131
Α3 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝ. ΤΟΥΜΠΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Τυρολόης 17, Θεσσαλονίκη - Τούμπα, 54351, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 18489
132
Bystrzaki Niepubliczne Przedszkole "Akademia Małego Człowieka" Anna Feliks Gdów 18479
133
4a СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 18479
134
2 б клас ОУ "Никола Обретенов" Русе 18472
135
4 б СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 18216
136
II a ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 18110
137
3B Step by step Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 17987
138
1.C. Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 17632
139
Klasa 1B Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 17337
140
4 - А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 17034
141
Grupa IV- Sówki MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 14 CZĘSTOCHOWA 16248
142
3 "A" клас ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 15390
143
Fundamental I Colégio Intelecto Pouso Alegre 15384
144
4" б" група " Мечо Пух" ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 15203
145
2n Escola Poeta Foix Barcelona 14903
146
ΝΗΠΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΥ ΛΑΡΙΣΑ 14706
147
Γ2 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 14411
148
Cicle Inicial Escola Sant Miquel del Cros Argentona 14324
149
2A Birštono gimnazija Birštonas 14280
150
klasa 2a Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie Cieszyn 14235
151
1 "б, в" СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 14210
152
Β3 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 13865
153
1 а клас ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 13830
154
CLASA A III-A B LICEUL TEORETIC,,TRAIAN VUIA” FĂGET, ALEEA TRAIAN VUIA NR 1 13749
155
2.A ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 13640
156
ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 13540
157
Strumfii III A ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 13231
158
2"д" клас СУ “Васил Левски” - Русе Русе 13170
159
3. bekkur Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 12758
160
Klasa 3B Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 12731
161
klasa 2a Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 12663
162
KLASA I Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 12544
163
Νήπια - Προνήπια 2o Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 12514
164
3 клас Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Паридуби - філія опорного навчального закладу " Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Смідин" С.Паридуби 12469
165
Klasa 2B Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 12100
166
14 herojų Vandžiogalos gimnazija Vandžiogala 12032
167
1ºB EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 11950
168
A4 10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 11924
169
2 klasė Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos Batniavos skyrius Mokyklos g. 4, Bubių k., Kauno r., LT-54188 11868
170
2 Б ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 11804
171
2-А Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8 місто Чернівці 11700
172
Klasa 1A Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego Łódź 11600
173
Pszczółki Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 11600
174
Klasa 1A Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 11497
175
9.C Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 11200
176
ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 11000
177
4-B Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 10965
178
2 klasė Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis Ilgakiemis 10963
179
1 Б клас ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 10800
180
III ГЦОУД-3 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10800
181
2 - В Бахмутська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5 з профільним навчанням м. Бахмут 10640
182
Вулик Стрийська початкова школа №12 Стрий 10600
183
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10600
184
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10600
185
1a ОУ "Никола Обретенов" Русе 10600
186
1"Б" ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 10600
187
IIIб ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 10600
188
3 а клас ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10600
189
III в ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 10500
190
3 В ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10500
191
CLASA I EXPLORATORII SCOALA GIMNAZIALA TÂRGȘORU VECHI Târgșoru Vechi 10500
192
Солвей Соди, Агрополихим, Девня Цимент Солвей Соди, Агрополихим, Девня Цимент Варна 10500
193
Clasa Fluturasilor ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 10500
194
3"б" СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10500
195
1 GZ Sprytne Plastusie Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie Oława 10461
196
ΤΜΗΜΑ 2 24o Nηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 10400
197
ОУ "Никола Обретенов" Русе 10400
198
2 "а","б" класове Врабчета ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 10400
199
ОУ "Никола Обретенов" Русе 10400
200
ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 10400
201
1 в ОУ "Никола Обретенов" Русе 10400
202
2 б ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 10300
203
2.C ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 10300
204
Clasa a 7-a B Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 10300
205
Klasa 2b Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie Cieszyn 10294
206
ПРОБА с УСМИВКА ТЕСТ за училище София 10200
207
3 в СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10200
208
3a ОУ "Никола Обретенов" Русе 10200
209
1 A ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 10200
210
2 г ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10200
211
IГЦОУД 3 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10200
212
3 г ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10200
213
1 б ОУ "Никола Обретенов" Русе 10200
214
ЦОУД 2Вклас СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 10200
215
СУ "Гео Милев" Варна - 1 Г СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 10200
216
||| а ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 10100
217
ОУ "Никола Обретенов" Русе 10100
218
1 Г СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10100
219
II ГЦОУД 1 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10100
220
2 А клас ОУ "Никола Обретенов" Русе 10100
221
2A-B СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 10100
222
3 б клас ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 10100
223
3 а клас ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 10100
224
1 а клас ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 10100
225
2 б,в СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 10100
226
2.B ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 10100
227
IV-б група "Пчеличката Мая" ДГ "Зорница" - Свиленград Свиленград 10100
228
3 a СУ "Петър Берон" - Свиленград Свиленград 10100
229
Klasa 2A Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 10100
230
3 a СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10100
231
klasa 3b Szkoła Podstawowa nr 3 Wrocław 10095
232
Clasa a VIIIa C Scoala Gimnaziala Berceni Berceni 10000
233
3 а клас ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 10000
234
1 а ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 10000
235
1 б ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 10000
236
2 г СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10000
237
1 Г ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 10000
238
2 а ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10000
239
1 Б ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 10000
240
2ав 26.СУ "Йордан Йовков" София 10000
241
III ГЦОУД 1 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10000
242
II ГЦОУД 3 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10000
243
II ГЦОУД 2 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10000
244
I ГЦОУД 2 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10000
245
I ГЦОУД 1 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10000
246
1 "А" клас ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 10000
247
1 A ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 10000
248
Слънце ЧДГ "Дъга"- Русе Русе 10000
249
1А-В СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 10000
250
4 В СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10000
251
3 Б ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 10000
252
2 В ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10000
253
ЦОУД 1 В СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 10000
254
1 б клас ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 10000
255
3 Б ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 10000
256
4а. клас ОУ "Никола Обретенов" Русе 10000
257
2 б клас ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10000
258
2 б ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 10000
259
2 а клас ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 10000
260
3-та група ,,Пчелички'' ЧДГ "Дъга"- Русе Русе 10000
261
Clasa a II-a B Școala Gimnazială "Sfântul Vasile", Ploiești Ploiesti 10000
262
a IV-a A Școala Gimnazială Ștefan cel Mare, Alexandria Alexandria (0 km) 10000
263
8.A Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 10000
264
5.B Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 10000
265
7.A Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, Detva Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, 96212 Detva 10000
266
СУ "Гео Милев" - Варна -1Д СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 10000
267
СУ "Гео Милев" - Варна -1Б СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 10000
268
СУ "Гео Милев"-Варна - 1А СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 10000
269
1.A Sovičky Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 10000
270
Grupa mijlocie Scoala Gimnaziala nr 1 Fârțănești, Grădinița nr 1 structură FARTANESTI, JUDETUL GALATI 10000
271
Clasa a IV-a Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 10000
272
Clasa Pregătitoare A Școala Gimnazială Mihai Vodă, Mihai Viteazu Mihai Viteazu 10000
273
Turma 10 Centro escolar de prado centro Escolar de Prado 10000
274
Eroii din 7 A Școala Gimnazială Geo Bogza Bălan 10000
275
Clasa Pregătitoare A 2 Mai Scoala Gimnaziala Nr. 2 2 Mai 10000
276
JI Grupo B Escola Básica do Miratejo Seixal 10000
277
Klasa I a Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Żeromskiego w Zduńskiej Woli Zduńska Wola 10000
278
CP A "Boboceii" Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 10000
279
Grupa Mijlocie "Licuricii" Grădinița cu program prelungit "Lizuca"-Bacău-structură a Școlii Gimnaziale "Ion Creanga" Bacău Bacău 10000
280
Grupa mare BOBOCEII Grădinița cu program prelungit "Lizuca"-Bacău-structură a Școlii Gimnaziale "Ion Creanga" Bacău Bacău 10000
281
Clasa a IV-a Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 10000
282
4°B AE Bemposta - EB1 de Alvor EBS Bemposta - Portimão 10000
283
1º EP 22-23 Colegio Almedina Córdoba 10000
284
Clasa Cercetasilor Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 10000
285
Clasa I Scoala Gimnaziala Selaru Selaru 10000
286
3D Delfinasii Scoala Gimnaziala nr. 279 Bucuresti 10000
287
4 клас Ходовицька гімназія Ходовичі 10000
288
2 б СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10000
289
A 4 1.ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονικη 9542
290
uczniaki z klasy 2c Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 9530
291
4-Б Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 9510
292
Ура 2 клас Княжівська ЗШ I - III ступенів Львівська обл, Сокальський район с. Княже вул.Центральна 60 9340
293
4-Б Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 9220
294
4-А Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 9150
295
Grupa mijlocie "Gryffindor's" Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 8710
296
2c Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 8670
297
3-Б Острозький ліцей №2 Острог 8650
298
Τμήμα Α Νηπιαγωγείο Κεραμωτής Χρυσούπολη Δήμου Νέστου 8620
299
4 клас (Мирне 2022-2023) Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 8600
300
4 клас Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 8590
301
Grupa 6 latki "Odkrywcy" Niepubliczna Szkoła i Przedszkole w Izdebkach Kosnach Izdebki-Kosny 8550
302
1 Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 8540
303
4 клас Олександрівський ліцей Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Олександрівка, Олександрійський район, Кіровоградська область 8530
304
Τμήμα 6 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 8500
305
4.bekkur Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 8420
306
Sala dos Coloridos Jardim-de-Infância Urbanitos Gondomar 8280
307
2A Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 7930
308
Klasa 2 A Szkoła Podstawowa nr 6 im Romualda Traugutta w Lublinie Lublin 6382
309
Klasa 3A Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 6300
310
Майстерня 3клас. ЗЗСО І-ІІст. №18 Торецької ВЦА, Бахмутського р-ну. смт Нью-Йорк, Донецької обл. 6000
311
2-В Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 5900
312
3.b Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 5900
313
HAPPY BUTTERFLIES Grădinița cu program normal și program prelungit Mish-Mash, Orașul Băicoi BAICOI 5800
314
Clasa a IV a Petriș, Scoala Gimnazială PETRIS 5800
315
3 - A Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 5800
316
Clasa I B Școala Gimnazială Internațională SPECTRUM Iași Iași 5700
317
Grupa czerwona Szkoła Podstawowa w Brzeźcach Brzeźce 5700
318
Α1 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5700
319
Γ3 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5600
320
3b Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 5500
321
2.KSS Nesskóli Neskaupstaður 5500
322
3º A N3 E.B.1 nº 3 de Santo André Vila Nova de Santo André 5500
323
CUARTO A CEIP Alférez Segura HUESA 5500
324
Β Δημοτικό Σχολείο Βάμου Χανίων Χανιά 5500
325
3A Birštono gimnazija Birštonas 5500
326
1 клас Іванівська гімназія Красносільської ОТГ Одеського району Одеської області с. Іванове вул. Шкільна 1д 5500
327
Charches 5º 6º CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 5500
328
clasa a VII aA Școala Gimnazială"Jean Bart" Suceava Suceava 5500
329
Clasa a II-a Școala Gimnazială Raciu Raciu 5400
330
3a Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 5400
331
Α2 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 5400
332
Clasa pregătitoare A Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 5300
333
Super netos 1 ano Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 5300
334
Clasa a IV-a Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 5300
335
2 b Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Piłsudskiego ul. Spacerowa 14 5300
336
νήπια-προνήπια Νηπιαγωγείο Ματαράγκας Σοφάδες 5300
337
4t B Escola Les Arrels Salt 5200
338
a IV -a B Școala Profesională,,Areta Teodorescu" Grivița Grivița 5200
339
Clasa a III-a E Buzău, Școala Gimnaziala Nr.11 Buzau 5200
340
Kasztanki Przedszkole Niepubliczne Norlandia Białystok 5200
341
4 група,,Незабравка" ДГ Незабравка Бяла Слатина 5200
342
PREGĂTITOARE A Școala Gimnaziala ,,Negoiță Dănăilă " -Bucești Ivești, Jud. GALAȚI 5200
343
Γ1 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5200
344
Clasa Cercetasilor BUHUȘI, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘTEFAN CEL MARE BUHUȘI 5200
345
Α1 10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 5100
346
Α3 10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 5100
347
Слънце ЧДГ "Дъга"- Русе Русе 5100
348
5-Б Запорізька гімназія № 12 Запорізької міської ради Запоріжжя 5100
349
Τμήμα 1 2ο Δημοτικό Σχολείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 5100
350
ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΥ ΛΑΡΙΣΑ 5100
351
ΤΜΗΜΑ 3 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ Κέρκυρα 5100
352
Προνήπια -Νήπια 9ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαϊδας Πτολεμαιδα 5100
353
Mrs. Marla Keene - Grade 1&2 CD Howe Public School Thunder Bay 5100
354
Mrs. Janine Andraka - Grade 1&2 Woodcrest Public School 5100
355
CAPE C1 ENGLISH EOI Priego de Córdoba Priego de Córdoba 5100
356
Pregătitoare A Bucuresti, Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 5100
357
Clasa a IV- a Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 5100
358
4ºA EBN3 Condeixa-a-Nova EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5100
359
Fundamental I EMEF JOSÉ ROMÃO Bauru 5100
360
3-В Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 5100
361
2.º A EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 5100
362
2c Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Warszawa 5100
363
3. bekkur Engjaskóli Reykjavík 5100
364
IV Spryciarze Samorządowe Przedszkole Nr 127 im. Koszałka Opałka Kraków 5100
365
Γ 2ο Δημοτικό Σχολείο Άργους Άργος 5100
366
2-А Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 5100
367
2b Kauno r. Vilkijos gimnazija Vilkija 5100
368
Sówki Przedszkole Miejskie nr 2 Słoneczna Chatka Lubliniec 5100
369
de primero a sexto CEIP QUEVEDO León 5100
370
Kulautuvos pagrindinės mokyklos antrokai Kauno rajono Kulautuvos pagrindinė mokykla Kulautuva 5100
371
Clasa Pregătitoare B Colegiul Tehnic " Constantin Brâncuși " Petrila Petrila 5100
372
2 клас Мащанський ліцей село Маща вул.Центральна,61-А 5100
373
3r. EL RIU GAIÀ. ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 5000
374
Fundamental I Colégio Logosófico- Unidade Chapecó Chapeco 5000
375
GRUPA PANSELUȚELOR Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 5000
376
1d Szkoła Podstawowa Nr 205 w Łodzi Łódź 5000
377
Grupa Ghioceilor Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 5000
378
Інтелектики НВО "Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 - ДНЗ" Новомиргород 5000
379
CLASA 1 Scoala Gimnazială IONEL TEODOREANU IAȘI IASI 5000
380
EI y Primaría C.E.I.P. SANTA ANA (La Alquería) La Alquería 5000
381
Klasa Ib Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Ostróda 5000
382
Clasa a II-a A Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 5000
383
Вітамінчики Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 5000
384
Pregătitoare C Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 5000
385
Clasa Supereroilor Școala Gimnazială ,,Ștefan cel Mare,, Buhuși, Bacău str. Florilor, nr,12, Buhuși, jud. Bacău 5000
386
2.ºA EB1 de Anobra Condeixa-a-Nova 5000
387
2.º C EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5000
388
4.ºB - EBN.º3 Condeixa EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5000
389
4 A LT Mihai Eminescu Chisinau 5000
390
4ºB EB 1 Arganil Arganil 5000
391
Grupa mijlocie Steluțele Grădinița cu Program Prelungit Luminița Com. Lumina 5000
392
Clasa Supereroi Scoala Gimnaziala nr.190 Bucuresti 5000
393
Fundamental I EMEF DIRCE BOEMER GUEDES DE AZEVEDO Bauru 5000
394
4º D Escola Básica de Barrocal Rua 8 de dezembro 3100 - 319 Barrocal Pombal 5000
395
5 клас Рівнянський ліцей №5 с. Рівне 5000
396
Mrs Santori 1B Alessia Primary Ingelheim 5000
397
1 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 5000
398
Clasa I B Școala Gimnazială Nr 1 Tămădău Mare Tămădău Mare/ Călărași 5000
399
JI Grupo C Escola Básica do Miratejo Seixal 5000
400
a IV-a A Scoala Gimnaziala Nr. 1, Sat Pildesti Pildesti 5000
401
1º A EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5000
402
2º A EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5000
403
a II -a SbS Școala Gimnazială ION IRIMESCU Fălticeni Fălticeni, județ Suceava 5000
404
Clasa pregătitoare B - Albinuțele Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 5000
405
2 Клас Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 5000
406
5 клас Горішненський ліцей с. Горішнє 5000
407
4.ºB EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 5000
408
Clasa a 3a E Scoala gimnaziala nr 88 Bucuresti 5000
409
3-А Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 5000
410
PRIMERO B CEIP Alférez Segura HUESA 5000
411
TERCERO CEIP Alférez Segura HUESA 5000
412
Grupa combinata Școala Gimnazială Jitia Jitia 5000
413
4-В Чемеровецький ліцей √1 Чемерівці 5000
414
Clasa a IV-a B sbs Școala Gimnazială ,,Nicu Albu” Piatra Neamț Piatra Neamț 5000
415
Ms Chieng Grade 1C Emileen Primary Ingelheim 5000
416
Clasa ALBINUTELOR Scoala Gimnaziala "Aurel Hornet" Tudor Vladimirescu Braila 5000
417
Τμημα 5 και 6 2 Ειδικο Δημοτικο Σχολειο Πειραια ΠΕΙΡΑΙΑΣ 5000
418
Todos pueden ser súper héroes Dante Alighieri Rosario 5000
419
Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 5000
420
ІV Б XI ОУ "Николай Лилиев" Стара Загора 5000
421
Clasa pregatitoare Scoala Gimnaziala Adrian Paunescu Focsani 5000
422
Β' τάξη 1ο Δημοτικό Σχολείο Ακράτας Ακράτα, Αιγιαλείας 5000
423
Pregatitoare D Școala Gimnazială Nr 80, București București 5000
424
Primaria/Infantil C.E.I.P. CRISTO DEL RESCAT Escúzar 5000
425
testCZ testCZ test 5000
426
Clasa a II-a B Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 5000
427
Ε' και Στ' τάξεις Δημοτικό Σχολειο Χωραφακίων Χανιά Χωραφάκια 5000
428
1-А Черкаський навчально-виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей спортивного профілю №34" м. Черкаси 5000
429
A 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 5000
430
Oddział Zerówkowy Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wysokim Kole Wysokie Koło 5000
431
Τμήμα 1 Κέντρου Δια Βίου Μάθησης “INFOΓΝΩΣΗ” Νάξος 5000
432
1ºA Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 5000
433
3 Gdynia International School Gdynia 5000
434
Α Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσοχωρίου Πύργος Ηλείας 5000
435
3B Birštono gimnazija Birštonas 5000
436
Porzeczki Gumisiowe Przedszkole Siemianowice Śląskie 5000
437
V Ważniaki Samorządowe Przedszkole Nr 127 im. Koszałka Opałka Kraków 5000
438
Mămăruțele Școala Gimnazială Nr.2 Todirești Pașcani 5000
439
Pregătitoare G Școala Gimnazială Nr.156 București 5000
440
Супер герої Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 5000
441
Clasa a III-a B Școala Gimnaziala Mihu Dragomir Brăila Brăila 5000
442
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΙΜΗΣΗΣ ΣΕΡΡΕΣ 5000
443
7a Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. J. Korczaka w Mosinie Mosina 5000
444
Grupa Mare B Grădinița cu Program Prelungit Nr 1 Roșiori de Vede STR Mihai Eminescu Nr 19 Roșiori de Vede 5000
445
klasa2a Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 5000
446
a IV- a D Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 5000
447
Klasa 2c Szkoła Podstawowa nr 187 w Warszawie Warszawa 5000
448
ΤΜΗΜΑ 1 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ 66100 5000
449
Clasa 1 Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 5000
450
Zerówka- Oddział B Niepubliczne Przedszkole i Żłobek "Misiek" w Nowym Sączu Nowy Sącz 5000
451
Klasa 3b Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 5000
452
1 Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 5000
453
Tęczowe Motyle - Gr. VI Przedszkole nr 46 w Lublinie Lublin 5000
454
5,6-latki Miejskie Przedszkole nr 38 w Częstochowie Częstochowa 5000
455
Oddział Przedszkolny Szkołą Podstawowa w Gniewkówcu Gniewkówiec 5000
456
klasa 3 b Zespół Publicznych Placówek Oświatowych im. Odzyskania Niepodległości w Starej Kornicy Stara Kornica 5000
457
2b Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 5000
458
2a Kauno r. Vilkijos gimnazija Vilkija 5000
459
SuperNetos do Cadaval EB1 do Cadaval Cadaval 5000
460
2º A,2º B, 2ºC 4ºA,4º,B,4ºC,6ºA,6ºB,6ºC Colegio San josé H.H. Maristas León 5000
461
Перший Криворізька гімназія №29 М.Кривий ріг 5000
462
Klasy pierwsze Szkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Szczecin 5000
463
2 Роздольчани Роздольська гімназія Наталинської сільської ради Харківської області Село Ясна Поляна 5000
464
Розумники - 3 Шостаківський ліцей Ольшанської селищної ради Миколаївського р-ну Миколаївської обл с.Шостакове 5000
465
1 клас Малолюбашанська гімназія с. Мала Любаша вул.Центральна,9 Рівненський район Рівненська оласть 5000
466
Clasa a IV-a B Tulcea SCOALA GIMNAZIALA ION LUCA CARAGIALE MUNICIPIUL TULCEA 5000
467
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ 5000
468
6-Б Київська гімназія №154 Місто Київ 5000
469
2-Е Рівненський ліцей N2 Рівне 5000
470
6ºC Colegio Los Adiles Villaobispo de las Regueras (León) 5000
471
klasa 2 Niepubliczna Szkoła i Przedszkole w Izdebkach Kosnach Izdebki-Kosny 5000
472
a- III-a B Școala Gimnazială Nr.3 Vicovu de Sus, Suceava Vicovu de Sus 5000
473
3-Б Концівський ліцей Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області Концово 5000
474
Clasa I B Scoala Gimnaziala comuna Piatra Șoimului, Neamț Piatra Soimului 5000
475
1-Б Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 5000
476
Grupa mare ”Albinuțele” Școala Gimnazială ”Ion Creangă” Buzău Buzău 5000
477
Clasa pregătitoare+clasa I+ clasa aII-a (invatamant simultan) Liceul Tehnologic ,,Mihai Eminescu" Dumbrăveni Dumbrăveni 5000
478
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 5000
479
Ε2 2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 5000
480
2 klasė Kauno r. Linksmakalnio mokykla-darželis Linksmakalnis 5000
481
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 5000
482
7 КЗ "Осипенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Осипенківської сільської ради Бердянського району Запорізької області Осипенко 5000
483
4"A" група- "Маргаритка" ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 5000
484
4-A ytpkfvys Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 5000
485
"Агенти 1-Б" Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 5000
486
3 клас Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 5000
487
Clasa Zâmbăreților Școala Gimnazială ,,Andrei Șaguna,, Sărămaș Sat Sărămaș 5000
488
Α2 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5000
489
3 клас Бутейківська гімназія Сарненської міської ради Бутейки 5000
490
4º A C.P.R. SIERRA DEL ESPINO Algatocín, Benarrabá y Siete Pilas 5000
491
Esfiliana 1º 2º CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 5000
492
Clasa a IV-a /Clasa I/ Clasa pregătitoare Școala Gimnazială Ungureni Bacau 5000
493
aVII-a B Școala Gimnazială Vadu Pașii, Buzău Vadu Pașii, Buzău 5000
494
Grupa Ursuletilor Grădinița cu Program Prelungit Manpel Târgu Mureș 5000
495
klasa 3 Sp9 im. Wincentego Pola Wrocław 5000
496
2ГЦОУД-2 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 5000
497
2ГЦОУД-3 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 5000
498
4 "Б" клас ОУ "Никола Обретенов" Русе 5000
499
ПОДГОТВИТЕЛНА ГРУПА СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 5000
500
Grupa ,,Albinuțelor” Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 5000
501
1b Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich Mikołów 5000
502
Klasa 3 Szkoła Podstawowa im. Simony Kossak w Dobrzyniówce Dobrzyniówka 5000
503
Oddział VIII Miejskie Przedszkole w Uniejowie Uniejów 5000
504
3-А клас Острицький ліцей Магальська ОТГльська Л Острицька ЗЗСО Магальської ОТГ Чернівці 5000
505
3-A Острицький ліцей Магальської сільської ради село Магала 5000
506
3ºAB Escola Básica da Boavista Valongo 5000
507
3d Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojciecha Bogusławskiego w Suchym Lesie Suchy Las 5000
508
Jarzębinki Przedszkole Integracyjne Nr 4 Wyszków 5000
509
Grupa Buburuzelor Grădinița cu Program Prelungit Nr.1 Slatina Slatina 5000
510
Ν1 Νηπιαγωγείο Anatolia College ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5000
511
Ν2 Νηπιαγωγείο Anatolia College ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5000
512
Ν3 Νηπιαγωγείο Anatolia College ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5000
513
2 A klasė Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija Tauragė 5000
514
ΓΛΠ ΚΑΙ ΓΛΟ Eνιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο και Λύκειο Κατερίνης Τέρμα Τερζοπούλου 150 5000
515
Γ2 8ο Δημοτικό Σχολείο Παλαιού Φαλήρου ΑΘΗΝΑ 5000
516
3 d Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie Żmigród 5000
517
Zerówka Publiczne Przedszkole Integracyjne Świat Dziecka Warszawa 5000
518
7.B Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 5000
519
Νήπια-Προνήπια Νηπιαγωγείο Ταξιαρχών Τρικάλων Ταξιάρχες Τρίκαλων 5000
520
3-A Харківська гімназія №12 Харківської міської ради Харківської області Харків 5000
521
2a Babtų gimnazija Babtai 5000
522
Πρωινό τμήμα Νηπιαγωγείο Καλάθου Ρόδος 5000
523
Grupa mica Mickey&Minnie Grădinița cu program prelungit Ion Creangă Alexandria Alexandria 5000
524
3. trieda Zajkovia Základná škola s materskou školou Hôrky, elokované pracovisko Materská škola Hôrky 5000
525
1.A ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 5000
526
Δ2 5ο Δημοτικό Σχολείο Κιλκίς ΚΙΛΚΙΣ 5000
527
Mrs. Jacqueline Watts - Grade 1 Woodcrest Public School 5000
528
Namornici ZŠ Michaľany Michaľany 5000
529
2 A ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 5000
530
5.B Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 5000
531
Grupa mica Pinocchio Colegiul National “Mihai Eminescu” Suceava Suceava 5000
532
2.A Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 5000
533
„Nykštukai“ Tauragės lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ Tauragė 5000
534
Segundo A NUESTRA SEÑORA DE LA ENCARNACIÓN CARRIÓN DE CALATRAVA 5000
535
Żabki Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Miejskie Przedszkole nr 2 Szkoła Podstawowa nr 40 w Częstochowie Częstochowa 0
536
I D Scoala Gimnaziala " Anghel Saligny" Focsani Str. MOLDOVA Nr. 8, Focsani 0
537
a V-a Școala Gimnazială „Traian Săvulescu”, comuna Izvoarele, județul Prahova jud. Prahova, comuna Izvoarele, str Gării, nr 459 0
538
Clasa a III-a B Școala Gimnazială nr. 7,Călărași Călărași 0
539
Grădinița Școala"Alexei Mateevici" Comuna Movileni Movileni 0
540
Clasa a6a Școala Gimnaziala Calatele Calatele 0
541
a VIII-a Școala Gimnazială Manastireni Manastieni 0
542
Krasnoludki klasa 0 Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 0
543
Literatii Școala Gimnazială"Ștefan cel Mare", Cârlibaba CARLIBABA 0
544
Γ ΤΑΞΗ 44ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ 0
545
III A Școala Gimnazială "Leon Dănăilă" Darabani Darabani 0
546
Clasa a III a B Step by Step Scoala Gimnaziala Nr. 17 Galati 0
547
Clasa a VI-a B Școala Gimnazială "Gheorghe Corneliu " Domnești 0
548
Clasa a IV-a A Școala Gimnazială "Gheorghe Corneliu " Domnești 0
549
Grădinița Grădinița Nr.1 Movileni 0
550
Grupa "Steluțele" Gradinita P.P. "Prichindeii" Giurgiu Giurgiu 0
551
Clasa Formidabilii Școala Gimnaziala Capatanesti Capatanesti 0
552
6A Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 0
553
IX F Colegiul Tehnic Costin D. Nenițescu Pitești 0
554
Δ' Δημοτικό Σχολείο Βάμου Χανίων Χανιά 0
555
Clasa a VI-a A Ilfov, Școala Gimnazială Nr. 1 Brănești Ilfov, Brănești, Str. Petre Ionel nr.147 0
556
Clasa a III-a Școala Gimnazială "Mihai Eminescu", Ploiești Ploiești 0
557
Clasa pregătitoare Scoala Gimnaziala G. Bacovia, Bacau Bacau 0
558
Grădinița Grădinița PN Nr. 1 Movileni, jud. Galați Movileni 0
559
XI C1 Liceul Tehnologic Petru Rareș Barlad Barlad 0
560
a II-a A STEP BY STEP Școala Gimnazială Nr.17, Galați Galați 0
561
Clasa I B SCOALA GIMNAZIALĂ NR 88 București 0
562
Δ1 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 0
563
Clasa a IV-a Școala Gimnazială"Ștefan cel Mare", Cârlibaba CARLIBABA 0
564
aVIIa C Scoala Gimnaziala Berceni Berceni 0
565
6 A Școala Gimnazială Mihai Viteazul Tg. Mureș 0
566
Żabki Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Ostróda 0
567
Clasa a III- a A Liceul Gh. Ruset Roznovanu Roznov, jud. Neamț 0
568
I B Școala Gimnaziala Prof Paul Bănică Târgoviște Târgoviște 0
569
2 Liceul Tehnologic Agricol Comuna Bărcănești 0
570
CLASA a IV-a A ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU IOAN CUZA” Roman 0
571
Α γυμνασίου 3ο Γυμνάσιο Ελευθέριου- Κορδελιού Θες/νικης Θεσσαλονικη 0
572
Δ2 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 0
573
A V-a Liceul "PROF.BORA TIT LIVIU" BARU Baru 0
574
A IX-a Liceul "PROF.BORA TIT LIVIU" BARU Baru 0
575
Ε1 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 0
576
Ε2 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 0
577
ΣΤ1 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 0
578
ΣΤ2 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 0
579
Clasa I B Școala Gimnazială Nr 80, București București 0
580
2B Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie Gniezno 0
581
Clasa a IV-a A Lunca Cetățuii, Școala Gimnazială,,Comandor Alexandru Cătuneanu" Lunca Cetățuii 0
582
Grupa mare Liceul Tehnologic Oraș Pătârlagele-GPP structura Pătârlagele 0
583
Clasa pregatitoare Școala Gimnaziala Jaristea Jaristea 0
584
a IV-a C ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11 ''ȘTEFAN OCTAVIAN IOSIF'' BRAȘOV BRAȘOV 0
585
a IV-a C ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11 ''ȘTEFAN OCTAVIAN IOSIF'' BRAȘOV Brașov 0
586
Clasa a V a D Calan, Liceul Tehnologic Ovid Densusianu Călan 0
587
aVIIA Școala Gimnazială"Jean Bart" Suceava 0
588
3_Б Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
589
4-Б Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
590
7 клас Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 0
591
Class 1 Little Explorers Cove @ Boon Lay Boon Lay 0
592
Class 1 K1 abc children's place Tampines 0
593
Class 1 K2 abc children's place Tampines 0
594
Class 1 Spring Brainy Kidz (SIMS) Pte Ltd Geylang 0
595
Class 1 Little Explorers Cove @ Jurong West Jurong 0
596
Class 1 K1 Iyad Perdaus Child Development Centre @ Choa Chu Kang Choa Chu Kang 0
597
Class 1 K2 Iyad Perdaus Child Development Centre @ Choa Chu Kang Choa Chu Kang 0
598
Class 1 K1 Skool4Kidz Campus @ Sengkang Riverside Park Sengkang 0
599
Class 1 K2 Skool4Kidz Campus @ Sengkang Riverside Park Sengkang 0
600
Class 1 K1 NurtureStars Preschool @ SAFRA PUNGGOL Singapore 0
601
Class 1 K2 NurtureStars Preschool @ SAFRA PUNGGOL Singapore 0
602
Class 1 K1 Whiz Kids Montessori PTE LTD @ Hougang Hougang 0
603
Class 1 K2 Whiz Kids Montessori PTE LTD @ Hougang Hougang 0
604
Class 1 Safari House Preschool @ Bukit Timah Bukit Timah 0
605
Class 1 K2 Global Mindz (Eden) Preschool Limited Compassvale Street 0
606
Class 1 Cherry Kidz Montessori Childcare Sembawang 0
607
Class 1 K1 Playscapes @ 4PM Bedok 0
608
Class 1 K2 Playscapes @ 4PM Bedok 0
609
Class 1 Cherie Hearts Kidz Campus @ Elias Elias 0
610
Class 1 K1 Mindchamps Preschool @ MBC PTE LTD Pasir Panjang 0
611
Class 1 K2 Mindchamps Preschool @ MBC PTE LTD Pasir Panjang 0
612
Nursery 2 My First Skool Singapore 0
613
Class 1 K1 PCF SPARKLETOTS PRESCHOOL @ BUKIT GOMBAK BLK 395A SINGAPORE 0
614
Class 1 K2 PCF SPARKLETOTS PRESCHOOL @ BUKIT GOMBAK BLK 395A SINGAPORE 0
615
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @KEMBANGAN CHAI CHEE BLK 32" Kembangan 0
616
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @KEMBANGAN CHAI CHEE BLK 32" Kembangan 0
617
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Buona Vista Blk 4 Buona Vista 0
618
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Buona Vista Blk 4 Buona Vista 0
619
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Nee Soon Link blk 461 Yishun 0
620
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Nee Soon Link blk 461 Yishun 0
621
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Canberra Blk 413 (CC) Sembawang 0
622
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Canberra Blk 413 (CC) Sembawang 0
623
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Jurong Spring Blk 553 Jurong 0
624
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Jurong Spring Blk 553 Jurong 0
625
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Ang Mo Kio-Hougang Blk 632 Hougang 0
626
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Ang Mo Kio-Hougang Blk 632 Hougang 0
627
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Toa Payoh East Blk 45 (DS) Toa Payoh 0
628
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Toa Payoh East Blk 45 (DS) Toa Payoh 0
629
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Potong Pasir Blk 143 (DS) Potong Pasir 0
630
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Potong Pasir Blk 143 (DS) Potong Pasir 0
631
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Sengkang Central Block 208 Sengkang 0
632
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Sengkang Central Block 208 Sengkang 0
633
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ Cashew (CC) Cashew 0
634
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ Cashew (CC) Cashew 0
635
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ BUKIT TIMAH BLK 207 Bukit Timah 0
636
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ BUKIT TIMAH BLK 207 Bukit Timah 0
637
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ Whampoa Block 85 Whampoa 0
638
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ Whampoa Block 85 Whampoa 0
639
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ Pioneer Blk 694 Jurong West 0
640
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ Pioneer Blk 694 Jurong West 0
641
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ Bedok Blk 13 Bedok 0
642
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ Bedok Blk 13 Bedok 0
643
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ Changi-Simei Block 233 Simei 0
644
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ Changi-Simei Block 233 Simei 0
645
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ Punggol Coast Blk 676B Singapore 0
646
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ Punggol Coast Blk 676B Singapore 0
647
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ TAMPINES WEST BLK 890A Yishun 0
648
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ TAMPINES WEST BLK 890A Yishun 0
649
Class 1 K1 HARMONI PRESKOOL @ YISHUN PTE LTD Yishun 0
650
Class 1 K2 HARMONI PRESKOOL @ YISHUN PTE LTD Yishun 0
651
Class 1 Inspire Kids International Woodlands 0
652
Class 1 K1 ACEKIDZ @ SG PTE. LTD. Jurong 0
653
Class 1 K2 ACEKIDZ @ SG PTE. LTD. Jurong 0
654
Class 1 K1 THE ORANGE TREE (CCK) PTE. LTD. Choa Chu Kang 0
655
Class 1 K2 THE ORANGE TREE (CCK) PTE. LTD. Choa Chu Kang 0
656
Class 1 CARPE DIEM JUNIORS PTE. LTD. Kallang 0
657
Class 1 CARPE DIEM KIDS ACADEMY @ WATTEN PTE. LTD. Yio Chu Kang 0
658
Class 1 LITTLE DOLPHINS PLAYSKOOL @ CLW Clementi West 0
659
Class 1 LITTLE DOLPHINS PLAYSKOOL @ CCK Choa Chu Kang 0
660
Class 1 K1 LITTLE FOOTPRINTS @ PUNGGOL FIELD WALK PTE. LTD. Punggol 0
661
Class 1 K2 LITTLE FOOTPRINTS @ PUNGGOL FIELD WALK PTE. LTD. Punggol 0
662
Class 1 K1 Agape Little Uni. @ Gambas Singapore 0
663
Class 1 K2 Agape Little Uni. @ Gambas Singapore 0
664
Class 1 K1 JUST KIDS @ TAMPINES PTE. LTD. Tampines 0
665
Class 1 K2 JUST KIDS @ TAMPINES PTE. LTD. Tampines 0
666
Class 1 SWEETLANDS CHILDCARE WOODLANDS 886C PTE. LTD. Woodlands 0
667
Class 1 MINDCHAMPS PRESCHOOL @ YISHUN PTE. LTD Yishun 0
668
Class 1 GENIUS HIVE PRE-SCHOOL PTE. LTD. Raffles 0
669
Class 1 ELFA PRESCHOOL Hougang 0
670
Class 1 YWCA BISHAN CHILD DEVELOPMENT CENTRE Bishan 0
671
Class 1 Swallows and Amazons Kindergarten Bukit Timah 0
672
Class 1 CHERIE HEARTS @ MOUNTBATTEN PTE LTD Mountbatten 0
673
Class 1 MY WORLD PRESCHOOL LTD. (Boon Keng) Boon Keng 0
674
Class 1 CHEN SU LAN METHODIST CHILDREN'S HOME (CHILD CARE DIVISION) Serangoon 0
675
Class 1 K1 AGAPE LITTLE UNI. @ CLEMENTI PTE. LTD. Clementi 0
676
Class 1 K2 AGAPE LITTLE UNI. @ CLEMENTI PTE. LTD. Clementi 0
677
Class 1 K1 BRIGHT KIDS SCHOOL HOUSE PTE LTD Punggol 0
678
Class 1 K2 BRIGHT KIDS SCHOOL HOUSE PTE LTD Punggol 0
679
Class 1 K1 CHERIE HEARTS @ CHARLTON PTE LTD Hougang 0
680
Class 1 K2 CHERIE HEARTS @ CHARLTON PTE LTD Hougang 0
681
Class 1 K1 CUDDLE KIDS PLAYHOUSE PTE. LTD. Woodlands 0
682
Class 1 K2 CUDDLE KIDS PLAYHOUSE PTE. LTD. Woodlands 0
683
Class 1 K1 JAMIYAH KINDERGARTEN Geylang 0
684
Class 1 K2 JAMIYAH KINDERGARTEN Geylang 0
685
Class 1 K1 MY WORLD PRESCHOOL LTD. (AMK) ANG MO KIO 0
686
Class 1 K2 MY WORLD PRESCHOOL LTD. (AMK) ANG MO KIO 0
687
Class 1 K1 MINDCHAMPS PRESCHOOL @ TAMPINES CENTRAL 6 PTE. LTD. Tampines 0
688
Class 1 K2 MINDCHAMPS PRESCHOOL @ TAMPINES CENTRAL 6 PTE. LTD. Tampines 0
689
Class 1 P1 POI CHING SCHOOL Tampines 0
690
Class 1 P2 POI CHING SCHOOL Tampines 0
691
2-А Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
692
2-А Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
693
3-А Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
694
1-Б Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
695
3-В Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
696
2- д Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 0
697
2-А Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 0
698
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 0
699
Clasa I Liceul Tehnologic Dimitrie Filipescu Buzău 0
700
4-Б Комунальний заклад "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" місто Черкаси 0
701
ΣΤ Δημοτικό Σχολείο Πετραίας Πετραία 0
702
Klasa 4 Zespół Edukacyjny w Podmoklach Małych Podmokle Małe 30 0
703
a III-a Școala Gimnazială Nr 1,com. Băneasa, jud. Galați Com Băneasa, jud Galați 0
704
Clasa a Va Școala Gimnazială Nr 1 Băneasa judetul Galați Băneasa 0
705
Klasa3b Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie Gniezno 0
706
Γ 5ο Δημοτικο Σχ.Δαφνης ‘’Γεώργιος Μπουζιανης’’ ΑΘΗΝΑ 0
707
Klasa II Szkoła Podstawowa w Łomnicy Zdroju Łomnica Zdrój 336, 33-350 Piwniczna-Zdrój 0
708
Пташенята Стрийська початкова школа №12 Стрий 0
709
Klasa 0 Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kosciuszki Brzezie 0
710
Clasa aIV -a Școala Gimnazială Ostra Ostra 0
711
Νήπια/Προνήπια (1 τμήμα) 1ο Νηπιαγωγείο Φαρσάλων ΦΑΡΣΑΛΑ 0
712
2a Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Piaskach 63-820 Piaski 0
713
Clasa II A Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd Aleșd 0
714
ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 0
715
Clasa IB, Step by Step Școala Gimnazială Nr.17, Galați Galați 0
716
3º B CEIP NTRA. SRA DE LA CARIDAD La Garrovilla 0
717
Β ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 0
718
4 "А" клас ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 0
719
Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΙΚΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΕΣΒΟΥ 0
720
Κλασικό1 Νηπιαγωγείο Βουνοπλαγιάς Βουνοπλαγιά Ιωαννίνων 0
721
Liski Przedszkole nr 98 Warszawa 0
722
2-A клас Полицький ліцей Полицької сільської ради Вараського району Рівненської області с. Полиці 0
723
Scufita roșie Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 0
724
a II-a C Școala Gimnazială Nr.1 LETCA 0
725
a II-a C Școala Gimnazială Nr 1 Motru 0
726
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 0
727
3A CEIP José Salazar El Ejido 0
728
3B CEIP José Salazar El Ejido 0
729
Clasa a VIII-a GÂRDANI, ȘCOALA GIMNAZIALĂ GÂRDANI Gârdani 0
730
BUBURUZELE Bârla, Școala Gimnazială Nr 1 Comuna Bârla 0
731
VI B Școala Gimnazială Mihai Viteazul Tg. Mureș 0
732
Clasa aII-a C Scoala Gimnaziala Nr 21, Sibiu Sibiu 0
733
Świetliczaki Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza Elbląg 0
734
4b Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 0
735
1c Szkoła Podstawowa nr 1 im. S. Staszica Piastów 0
736
klasa 2 Szkoła Podstawowa im. ks. bpa Franciszka Jaczewskiego w Górkach-Grubakach Górki-Grubaki 0
737
3 Szkoła Podstawowa im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Żyznowie 38-111 Żyznów 0
738
ŻYRAFKI PRZEDSZKOLE NR 444 WARSZAWA 0
739
Pregătitoare B Școala Gimnazială Basarab I Curtea de Argeș 0
740
ŻYRAFKI PRZEDSZKOLE NR 444 WARSZAWA 0
741
4o Tμήμα του 33ου νηπιαγωγείου Λαρισας 33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 0
742
2nA Escola Joan XXIII Les Borges Blanques 0
743
Κδαπ παιδεία εν δράσει ΚΔΑΠ παιδεία εν δράσει Καλαμαριά 0
744
Grupa STRUMFILOR Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 0
745
Clasa a VI a Scoala Gimnaziala Viforeni Sat Viforeni, comuna Ungureni 0
746
1a Szkoła Podstawowa nr 336 Warszawa 0
747
I B ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PROFESOR MIHAI DUMITRIU" VALEA LUPULUI, IAȘI Valea Lupului 0
748
MFS PRS Kindergarten 2B My First Skool Singapore 0
749
Oddział VII Miejskie Przedszkole w Uniejowie Uniejów 0
750
Minotaure 3r B Escola Vora Mar Salou 0
751
Medusa 3rC Escola Vora Mar Salou 0
752
3rA Hercules Escola Vora Mar Salou 0
753
3 -А ХЗОШ 61 Харків 0
754
3 г СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 0
755
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 0
756
7a Niepubliczna Szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA w Opolu Opole 0
757
Klasa 3 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi we Frygnowie Frygnowo 17 14-107 Gierzwałd 0
758
Klasa 1B Szkoła Podstawowa w Lipinkach Lipinki 0
759
a II -a B Brăila - Școala Gimnaziala Dimitrie Cantemir Brăila 0
760
Klasa 5c Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żołnierzy AK II Rejonu Celków Marki 0
761
KLASA 2B Szkoła Podstawowa nr 54 im. Janusza Korczaka w Szczecinie Szczecin 0
762
Jesień Niepubliczne Przedszkole Radosne Słoneczko Radzionków 0
763
Wiosna Niepubliczne Przedszkole Radosne Słoneczko Radzionków 0
764
1-Б НВК N 293, м. Києва Київ, вул. Милославська, 7 0
765
Klasa 1 Szkoła Podstawowa EuroSzkoła Koszalin 0
766
Klasa 1 Szkoła Podstawowa EuroSzkoła w Koszalinie Koszalin 0
767
1º e 2º ano EB1/JI N.º 3 da Cavalinha Olhão 0
768
2 В Костопільський ліцей #5 Костопільської міської ради Костопіль 0
769
1 a Zespół Szkolno-Przedszkolny Rzeszotary 0
770
Oddział V Miejskie Przedszkole w Uniejowie Uniejów 0
771
Incríveis Escola EB1/JI de Aeroporto Vila do Porto 0
772
5-В Ліцей 3 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 0
773
3 клас Полянецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області село Полянецьке 0
774
Grupa przedszkolna Punkt Przedszkolny nr 2 Kutno 0
775
Klasa 3 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KSIĄŻĄT POMORSKICH W SŁONOWICACH SŁONOWICE, 76-251 KOBYLNICA 0
776
Superstars Новоставська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоставці 0
777
1.º ano Externato S. Cristóvão Lisboa 0
778
2.º ano Externato S. Cristóvão Lisboa 0
779
3.º ano Externato S. Cristóvão Lisboa 0
780
4.º ano Externato S. Cristóvão Lisboa 0
781
2-Б Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 0
782
2º BV Escola Básica Valado Valongo 0
783
Grupa Niebieska Przedszkole Publiczne nr 30 Tęczowa Wyspa Włocławek Włocławek 0
784
1A Szkoła Podstawowa w Lipinkach Lipinki 0
785
klasa 1a Szkoła Podstawowa nr 58 i. Melchiora Wańkowicza w Łodzi Łódź 0
786
3º A Dionísio Escola Dionísio dos Santos Matias Oeiras 0
787
klasa IIb Zespół Szkolno- Przedszkolny w Czerminie Czermin 454 0
788
klasa 3a Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 0
789
Klasa 2 b Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. ks. Stanisława Konarskiego w Łukowie Łuków 0
790
Turma 4S Escola do Sardão Rua do Lameiro 0
791
klasa 3 i 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 0
792
AF1B EB Afonsoeiro Afonsoeiro 0
793
a IV a B Ciobanu, Liceul Tehnologic Ciobanu 0
794
Grupa mijlocie 4 Grădinița nr.205 București 0
795
1º Ano Agrupamento de Escolas do Crato Crato 0
796
2º Ano Agrupamento de Escolas do Crato Crato 0
797
3ºAno Agrupamento de Escolas do Crato Crato 0
798
4º Ano Agrupamento de Escolas do Crato Crato 0
799
4º A EB Cruz de Argola Guimarães 0
800
Clasa a III-a B Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Roman, județul Neamț Roman 0
801
Clasa I B Scoala Gimnaziala Șimand, Arad Arad 0
802
Clasă exploratorilor,2 A ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 0
803
Os Hortinhas Escola Básica Ria Formosa Faro 0
804
a III-a C Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 0
805
Clasa a IV-a C Școala Gimnazială "Tiberiu Crudu" Tudora, jud. Botoșani Botoșani 0
806
Clasa a 3- a Liceul Teoretic Nr. 1 Periș 0
807
HU3 EB Avenida Heróis do Ultramar Évora 0
808
3 B Scoala Gimnaziala Iorgu Iordan Tecuci 0
809
1ºA EB Pedras Rubras Moreira da Maia 0
810
HU4 EB Avenida Heróis do Ultramar Évora 0
811
2º B EB Cruz de Argola Guimarães 0
812
Ανοκομήτες και Ανοκόμισσες Νηπιαγωγείο Άνω Κώμης Κοζάνη 0
813
Tercero A CEIP JUAN GÜELL TALAYUELA (CÁCERES) 0
814
Tercero A Ceip Juan Güell. Talayuela Talayuela (Cáceres) 0
815
4° ano - turma 9 EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
816
7 Комунальний заклад "Безруківський ліцей"Дергачівської міської ради Харківської області с. Безруки 0
817
а клас СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 0
818
Β 7ο Νηπιαγωγείο Περιστερίου Περιστερι 0
819
4º ano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
820
Świetlica grupa II Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Rzezawie Rzezawa 0
821
1ºano - turma 3 EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
822
1ºano - turma 2 EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
823
3ºano - turma 7 EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
824
4ºano - turma 10 EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
825
2ºano - turma 5 EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
826
clasa a IIIa si a IVa simultan Scoala Gimnaziala "Dumitru Gafton" com. Galautas 0
827
3ºano - turma 6 EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
828
test КГУ "ШГ31" Нур-Султан 0
829
Grupa Culorilor Grădinița nr. 39 Brăila 0
830
clasa a IV- a A Liceul de Arta Ioan Sima Zalau 0
831
Κλασικό2 Νηπιαγωγείο Βουνοπλαγιάς Βουνοπλαγιά Ιωαννίνων 0
832
Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Βουνοπλαγιάς Βουνοπλαγιά Ιωαννίνων 0
833
Β τάξη 8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 0
834
Α΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙ 0
835
3º e 4º ano EB1/JI N.º 3 da Cavalinha Olhão 0
836
Ε1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑ-ΡΟΔΟΣ 0
837
2A Szkoła Podstawowa w Lipinkach Lipinki 0
838
2B Szkoła Podstawowa w Lipinkach Lipinki 0
839
3 Szkoła Podstawowa w Lipinkach Lipinki 0
840
1ºB EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
841
1ºC EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
842
2ºA EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
843
2ºB EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
844
FLUFFY CATS Grădinița cu program normal și program prelungit Mish-Mash, Orașul Băicoi BAICOI 0
845
2ºC EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
846
3ºA EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
847
3ºB EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
848
3ºC EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
849
4ºA EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
850
4ºB EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
851
JUMPING FROGS Grădinița cu program normal și program prelungit Mish-Mash, Orașul Băicoi BAICOI 0
852
4º C EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
853
TEDDY BEARS Grădinița cu program normal și program prelungit Mish-Mash, Orașul Băicoi BAICOI 0
854
5º A EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
855
5º B EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
856
SPECIAL RABBITS Grădinița cu program normal și program prelungit Mish-Mash, Orașul Băicoi BAICOI 0
857
5ºC EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
858
6ºA EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
859
LITTLE LADY BIRDS Grădinița cu program normal și program prelungit Mish-Mash, Orașul Băicoi BAICOI 0
860
6ºB EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
861
6ºC EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
862
3ºA Infantil Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
863
Clasa a III-a A ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” MEDGIDIA 0
864
Clasa a III A Școala Gimnaziala Constantin Brancusi Tg jiu Tg jiu, Gorj 0
865
Clasa a III-a A Școala Gimnazială " Iancu Rosetti " Comuna Roseți, Județul Călărași 0
866
1.B Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 0
867
Clasa a III-a B Școala Gimnazială "Adrian Păunescu" Focșani 0
868
Clasa Exploratorilor - Pregătitoare C Liceul Greco-catolic,,Iuliu Maniu" Oradea Oradea 0
869
4-Б Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 0
870
Muzykanci Przedszkole nr 20 im. Śmiałka Umiałka w Poznaniu os. Orła Białego 29, 61-251 Poznań 0
871
1-А Довгопільський ліцей Верховинський район, Село Довгополе 0
872
Clasa Cercetașilor Liceul Greco-catolic,,Iuliu Maniu" Oradea Oradea 0
873
Clasa cercetașilor -1C Liceul Greco-catolic,,Iuliu Maniu" Oradea Oradea 0
874
Malinki Przedszkole Integracyjne Nr 4 Wyszków 0
875
Α 7ο Νηπιαγωγείο Περιστερίου Περιστερι 0
876
Α ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑ 0
877
1.(1.-4.ročník) Základná škola Nižná Olšava Nižná Olšava 0
878
Grupa mică Scoala Gimnaziala Butea Iași 0
879
Clasa a II-a C Școala Gimnazială "Miron Costin" Suceava Suceava 0
880
6.,9.ročnik ZŠ Zdoba 162, Sady nad Torysou Sady nad Torysou 0
881
a IV- a A Calan, Liceul Tehnologic Ovid Densusianu Călan 0
882
3ºB Infantil Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
883
Clasa Pregatitoare B Satu Mare, Școala Profesională ,,George Coșbuc Satu Mare 0
884
Fluturasii Gradinita cu pp nr 12 Tulcea, Seminarul Teologic Ortodox “Ioan Cassian” Tulcea Tulcea 0
885
I (1. - 4. ročník) ZŠ Matejovce nad Hornádom 053 21 Matejovce nad Hornádom 97 0
886
6.b Základná škola, Štúrova 341, Hanušovce nad Topľou Hanušovce nad Topľou 0
887
7.c Základná škola, Štúrova 341, Hanušovce nad Topľou Hanušovce nad Topľou 0
888
I Buzau, Cislau, Scoala Gimnaziala Com Cislau 0
889
A, B, C Materská škola Šafárikova 11, 911 08 Trenčín Trenčín, Šafárikova 11 0
890
4.A ZŠ s MŠ Liesek Liesek 0
891
Agulhetas Escola de Infantes e Cadetes dos BV de Santa Cruz da Trapa Santa Cruz da Trapa 0
892
Α΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Πλατύ Ημαθίας 0
893
Clasa a VII a CORABIA, Școala Gimnazială ,,Mihai Eminescu” Corabia 0
894
Ohnivá sedmička Základná škola, Seňa 507 Seňa 507, 044 58 Seňa 0
895
Τμήμα 1 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ 0
896
IV.A ZŠ s MŠ Častá Častá 0
897
IV.B ZŠ s MŠ Častá Častá 0
898
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ 0
899
V.A ZŠ s MŠ Častá Častá 0
900
V.B ZŠ s MŠ Častá Častá 0
901
ΒΑΣΙΚΟ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΗΜΙΑΓΩΓΕΙΟ-ΤΜΗΜΑ Ν1 3o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΑΡΗΣ ΒΑΡΗ-ΑΤΤΙΚΗΣ 0
902
Α - Γ Δημοτικό Σχολείο Καλοχωρίου Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 0
903
Δ-ΣΤ Δημοτικό Σχολείο Καλοχωρίου Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 0
904
Grupa Strumfilor Grădinița Numărul 239, București București 0
905
ΤΜΗΜΑ Ν2 3o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΑΡΗΣ ΒΑΡΗ-ΑΤΤΙΚΗΣ 0
906
ΟΛΟΗΜΕΡΟ 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΑΡΗΣ ΑΘΗΝΑ 0
907
3. A Cirkevná základná škola sv. Demetra, Ražňany Ražňany 0
908
4.A Cirkevná základná škola sv. Demetra, Ražňany Ražňany 0
909
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΡΑΤΥΡΑΣ ΒΟΪΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 0
910
ΝΗΠΙΑ-ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΡΑΤΥΡΑΣ 50003 ΕΡΑΤΥΡΑ 0
911
Sovičky Henkel škôlka Bratislava 0
912
3.A a 4.A Evanjelická cirkevná základná škola Rožňava, Zeleného stromu 14 0
913
1.A a 2.A Evanjelická cirkevná základná škola Rožňava, Zeleného stromu 14 0
914
2. KÓG Grundaskóli Espigrund 0
915
2.ÍBÞ Grundaskóli Espigrund 0
916
2.AMÞ Grundaskóli Espigrund 0
917
ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ - ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΝΗΠΙΩΝ/ΝΗΠΙΩΝ 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ 0
918
6.A ZŠ Ul. karpatská 803/11, Svidník Karpatská 803/11, Svidník 0
919
Prváci a druháci ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 0
920
1. a 4. A Základná škola s materskou školou Istebné Istebné 0
921
1.A Základná škola s materskou školou Dedinka Dedinka 142 0
922
1. a 4. A Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 0
923
2. a 3. A Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 0
924
5.ročník Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 0
925
6.ročník Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 0
926
7.ročník Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 0
927
8.ročník Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 0
928
9.ročník Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 0
929
Tretiaci ZŠ Zemplínska Široká 277 Zemplínska Široká 277 0
930
Tretiaci ZŠ Zákopčie Zákopčie 0
931
Clasa VIII ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VALEA DANULUI VALEA DANULUI 0
932
Buburuzele Gradinita cu pp nr 12 Tulcea, Seminarul Teologic Ortodox “Ioan Cassian” Tulcea Tulcea 0
933
CLASA PREGĂTITOARE BUBURUZE Școala Gimmazială ,, Nicu Constantinescu" Buzău Buzău 0
934
Tretiaci Základná škola, Hlavná 5, Družstevná pri Hornáde Hlavná 5, 04431 Družstevná pri Hornáde 0
935
Tretiaci ZŠ Kostoľany nad Hornádom Kostoľany nad Hornádom 0
936
Grupa Albinutelor Gradinita cu pp nr 12 Tulcea, Seminarul Teologic Ortodox “Ioan Cassian” Tulcea Tulcea 0
937
Iepurasii isteti Gradinita cu pp nr 12 Tulcea, Seminarul Teologic Ortodox “Ioan Cassian” Tulcea Tulcea 0
938
ŠKD Štvrtáci ZŠ SNP 1, Humenné Humenné 0
939
ΤΜΗΜΑ 2 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ Κέρκυρα 0
940
ΤΜΗΜΑ 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ Κέρκυρα 0
941
ΤΜΗΜΑ 4 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ Κέρκυρα 0
942
Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙ 0
943
1-2. összevont osztály Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és AMI Vámosszabadi Tagiskolája Vámosszabadi 0
944
3-4. összevont osztály Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és AMI Vámosszabadi Tagiskolája Vámosszabadi 0
945
Ολοήμερο Τμήμα 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ 0
946
1. trieda Základná škola, Závadka 195 Závadka 195 0
947
Grupa mare “Piticii isteți” Gradinita cu pp nr 12 Tulcea, Seminarul Teologic Ortodox “Ioan Cassian” Tulcea Tulcea 0
948
Δ1 - 2022-23 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 0
949
7. trieda Materská škola, Komenského 1162/38, Kysucké Nové Mesto Kysucké Nové Mesto 0
950
1º PRIMARIA C.E.I.P. RAMÓN Mª DEL VALLE INCLÁN ARENAS 0
951
2º PRIMARIA Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 0
952
2º PRIMARIA C.E.I.P. RAMÓN Mª DEL VALLE INCLÁN ARENAS 0
953
3º Y 4ºPRIMARIA C.E.I.P. RAMÓN Mª DEL VALLE INCLÁN ARENAS 0
954
II. (2. a 3. ročník) Zákaldná škola Mučín Mučín 0
955
Záchranári ZŠ Vilka Šuleka Školská 165 0
956
2º AM Escola Básica do Miratejo Seixal 0
957
2º BM Escola Básica do Miratejo Seixal 0
958
3º AM Escola Básica do Miratejo Seixal 0
959
3º BM Escola Básica do Miratejo Seixal 0
960
4º BM Escola Básica do Miratejo Seixal 0
961
Klasa 3 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ujeździe Górnym Ujazd Górny 0
962
1.B Základná škola Detva, Ulica obrancov mieru 884 0
963
4 A Turda, Scoala Gimnaziala ,,Horia, Closca si Crisan Turda 0
964
I D Școala Gimnazială ,,Ștefan cel Mare ", Alexandria Alexandria 0
965
1 c Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach Siemiatycze 0
966
P-I-aIi-a Scoala Gimnaziala,, Iancu Munteanu,, Tataraseni 0
967
4. A ZŠ s MŠ Š. Moysesa Žiar nad Hronom Žiar nad Hronom 0
968
I D Școala Gimnazială Ștefan cel Mare, Alexandria Alexandria (0 km) 0
969
1 B Szkoła Podstawowa nr 277 im. Elizy Orzeszkowej WARSZAWA 0
970
Clasa a III a Școala Gimnazială Perșinari Perșinari 0
971
2.C ZŠ s MŠ Spartakovská 5 Trnava 0
972
3a Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej Lubatowa 284 0
973
1.b Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 0
974
Grupa Albinutelor Grădinița cu Program Prelungit Nr8 Buzău 0
975
Fiołki Przedszkole nr 397 Warszawa 0
976
Clasa a 7 a- Isteți și faini de Bohotin Liceul teoretic Lascăr Rosetti Răducăneni (structura Școala gimnazială Nr 1 Bohotin) Com.Răducăneni,jud. Iași 0
977
7.A ZŠ Nám.L Novomeského 2 Košice 0
978
a II-a C Cluj Napoca, Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 0
979
2.trieda Základná škola, Závadka 195 Závadka 195 0
980
a IV- a Super-eroilor Scoala Gimnazială Cazaci Cazaci 0
981
Clasa I - Clasa Isteților Colegiul N.V. Karpen Bacau Bacau 0
982
B RUZOVA Materska škola M.Turkovej 5, Trencin Trenčín 0
983
Včielky Materská škola Hlboké nad Váhom Hlboké nad Váhom 124 0
984
PA Cluj Napoca, Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 0
985
Lienky Materská škola Kúty Kuty 0
986
Sovičky Materská škola Kúty Kuty 0
987
les sirenes Antoni Bergós LLEIDA 0
988
les sirenes prova Prova 1 c/Piruleta 0
989
2º primaria ProvaSalva C/Mare de Déu de Port 350 0
990
1.A Základná škola s materskou školou Podbiel 0
991
1.A Základná škola s materskou školou Podbiel Podbiel 0
992
2.A Základná škola s materskou školou Podbiel Podbiel 0
993
8.A 8.B Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 0
994
3.A Základná škola s materskou školou Podbiel Podbiel 0
995
Žabky Materská škola, Nedbalova 17, Nitra Nitra 0
996
Ježkovia22 Materská škola, Nedbalova 17, Nitra Nitra 0
997
Ježkovia Materská škola, Nedbalova 17, Nitra Nitra 0
998
Sovičky Materská škola, Nedbalova 17, Nitra Nitra 0
999
Myšky Materská škola, Nedbalova 17, Nitra Nitra 0
1000
4.A Základná škola s materskou školou Podbiel Podbiel 0
1001
7.A Základná škola Oščadnica - Ústredie Ústredie 760, 023 01 Oščadnica 0
1002
6.A ZŠ s MŠ Úbrež Základná škola s materskou školou, Úbrež Úbrež 141 0
1003
7.B Základná škola Oščadnica - Ústredie Ústredie 760, 023 01 Oščadnica 0
1004
Včielky Materská škola Obchodná 1241/27, 038 53 Turany 0
1005
Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙ 0
1006
Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙ 0
1007
Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙ 0
1008
ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙ 0
1009
1. Zš s MŠ Lužianky Sasinkova 1 0
1010
9.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 0
1011
1.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 0
1012
1.GU Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 0
1013
2.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 0
1014
3.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 0
1015
4.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 0
1016
5.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 0
1017
6.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 0
1018
7.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 0
1019
8.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 0
1020
CEIP San Vicente El Alquián 0
1021
3.A Základná škola Mojmírova 98 Piešťany 0
1022
3.A Základná škola, Východná 9, Trenčín Trenčín 0
1023
4.b Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 0
1024
3.C Základná škola Juraja Fándlyho Sereď Sereď 0
1025
4.A Základná škola Mojmírova 98 Piešťany 0
1026
3.B Základná škola Mojmírova 98 Piešťany 0
1027
4.B Základná škola Mojmírova 98 Piešťany 0
1028
1.B ZŠ Hôrka Hôrka 50 0
1029
Zvedavé žabky Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 0
1030
CP/I/II Școala Gimnazială Opsichie Cazacu Seaca de Pădure Seaca de Pădure 0
1031
Alcudia 5 años CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 0
1032
7.B Základná škola Ľubotice Strážnická 26, 08006 Ľubotice 0
1033
a VI-a A Calarasi, Scoala Gimnazială nr.1 Cuza Vodă Comuna CUZA VODA jud.Calarasi 0
1034
Clasa Pregatitoare E Școala Gimnazială „ Ion Simionescu” Iași Iasi 0
1035
Asy z pierwszej klasy Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Janusza Korczaka Wysoka 0
1036
Grupa Albinuțelor Aninoasa, Dambovita, Grădinița "Muguri de anin" Str. Constantin Manolescu, nr.227, loc.Aninoasa, jud.Dâmbovița 0
1037
3.A Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 0
1038
3.A. Zš s MŠ Lužianky Sasinkova 1 0
1039
3 años B CEIP GENERAL NAVARRO BADAJOZ 0
1040
4. Základná škola s materskou školou Nitra 0
1041
4. ZŠ s MŠ Lužianky Lužianky 0
1042
3A Súkromná základná škola Košice 0
1043
Quinto C CEIP CIUDAD DE JEREZ Jerez de la Frontera 0
1044
4.B Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1045
ΝΗΠΙΑ-ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΚΚΑΡΑΣ ΕΚΚΑΡΑ -ΔΟΜΟΚΟΥ 0
1046
2. ZŠ s MŠ Lužianky Lužianky 0
1047
2. Zš s MŠ Lužianky Sasinkova 1 0
1048
Včielky Materská škola Východná Východná, okres Liptovský Mikuláš 0
1049
2n A Escola Doctor Carulla ARBÚCIES 0
1050
4.C Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1051
2n B Escola Joan XXIII Les Borges Blanques 0
1052
1r A Escola Joan XXIII Les Borges Blanques 0
1053
1r B Escola Joan XXIII Les Borges Blanques 0
1054
3.B Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1055
Klasa 2a Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 im. Gustawa Morcinka w Opolu Opole 0
1056
CLASA A III-A C SCOALA GIMNAZIALA ANTON PANN Rm Vâlcea 0
1057
1ο Τμημα Νηπιαγωγείου 16ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 0
1058
2.C Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1059
2.C Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1060
Grupa combinata Grădinița Săulești Săulești 0
1061
7.A Základná škola Liptovská Štiavnica 0
1062
štvrtá trieda Základná škola s materskou školou Kálnica,s.č.385 Kálnica 385 0
1063
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΕΟ ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΕΟΥ ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ mail@nip-n-gynaik.kil.sch.gr 0
1064
2b Babtų gimnazija Babtai 0
1065
3.A Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1066
TUS Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzezinach Brzeziny 0
1067
Infantil ceip virgen de guadalupe ARROYOMOLINOS 0
1068
3r El Rodonell Corçà 0
1069
Nagy-középső Napköziotthonos Óvoda és Bölcsőde Naszály Naszály 0
1070
Nagy-középső Napköziotthonos Óvoda és Bölcsőde Naszály Naszály 0
1071
Δ1 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0
1072
Δ2 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0
1073
Nagy-középső Napköziotthonos Óvoda és Bölcsőde Naszály Naszály 0
1074
3.D Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1075
4. D Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1076
C.E.I.P. Torres Naharro 06172 Torre de Miguel Sesmero (Badajoz) 0
1077
C.E.I.P. Torres Naharro 06172 Torre de Miguel Sesmero (Badajoz) 0
1078
C.E.I.P. Torres Naharro 06172 Torre de Miguel Sesmero (Badajoz) 0
1079
C.E.I.P. Torres Naharro 06172 Torre de Miguel Sesmero (Badajoz) 0
1080
1º 2º 3º ceip virgen de guadalupe ARROYOMOLINOS 0
1081
4º 5º y 6º ceip virgen de guadalupe ARROYOMOLINOS 0
1082
3.a Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 0
1083
Infantil 3 C.E.I.P. Nueva Extremadura El Batan (Cáceres) 0
1084
Infantil 4 y 5 C.E.I.P. Nueva Extremadura El Batan (Cáceres) 0
1085
1º - 2º C.E.I.P. Nueva Extremadura El Batan (Cáceres) 0
1086
3º - 4º C.E.I.P. Nueva Extremadura El Batan (Cáceres) 0
1087
ŠKD ZŠ s MŠ Lúka 135 Lúka 0
1088
Slniecka Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 0
1089
Lienky +vcielky Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 0
1090
3.b Sárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola 7000 Sárbogárd 0
1091
3 años B CEIP GENERAL NAVARRO Y ALONSO DE CELADA Valencia de Alcántara 0
1092
1.C Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1093
3 años A CEIP GENERAL NAVARRO Y ALONSO DE CELADA Valencia de Alcántara 0
1094
Klasa 1c Szkoła podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym Maszewo Duże 0
1095
1.b Sárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola 7000 Sárbogárd 0
1096
GRUPA MICA ȘCOALA GIMNAZIALĂ SĂSCIORI Săsciori 0
1097
Świetlica grupa I Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Rzezawie Rzezawa 0
1098
Clasa Albinuța ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,C. PANȚIRU ", GRINȚIEȘ, NEAMȚ Comuna Grințieș, județ Neamț 0
1099
III A Szkoła Podstawowa nr 3 im. Klementyny Tańskiej-Hoffmanowej w Oświęcimiu Oświęcim 0
1100
4.a Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 0
1101
ΣΤ 13ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ 0
1102
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1103
4t A Escola Doctor Carulla ARBÚCIES 0
1104
4t B Escola Doctor Carulla ARBÚCIES 0
1105
Προνήπια -Νήπια 9ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαϊδας Πτολεμaϊδα Εορδαίας 0
1106
Sovičky Materská škola Vyšná Olšava 28, 09032 0
1107
AULA 1 C.E.I.P CRISTO DE LA EXPIRACIÓN GALERA (GRANADA) 0
1108
PB Cluj Napoca, Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 0
1109
1.B Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1110
3ºA C.E.I.P. Francisco Montero Espinosa 06200 Almendralejo (Badajoz) 0
1111
Maci Közép Utcai Óvoda Debrecen 0
1112
Mókus Közép Utcai Óvoda Debrecen 0
1113
Nyuszi Közép Utcai Óvoda Debrecen 0
1114
Pitypang Közép Utcai Óvoda Debrecen 0
1115
Alma Közép Utcai Óvoda Debrecen 0
1116
Süni Közép Utcai Óvoda Debrecen 0
1117
Cinege Közép Utcai Óvoda Debrecen 0
1118
Manó Közép Utcai Óvoda Debrecen 0
1119
Ε΄- Στ΄ Δημοτικό Σχολείο Αμισιανών Αμισιανά 0
1120
1.A Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1121
2.a Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 0
1122
4.C ZŠ M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 0
1123
1.A ZŠ M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 0
1124
1.C ZŠ M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 0
1125
2.C ZŠ M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 0
1126
3.B ZŠ M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 0
1127
4.A ZŠ M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 0
1128
I C Scoala Gimnaziala Nr 8 MUNICIPIUL BRAŞOV 0
1129
III. A Základná škola, Pri Podlužianke 6, Levice Levice 0
1130
Sovičky Základná škola, Pri Podlužianke 6, Levice Levice 0
1131
4.B ZŠ Pohraničná Pohraničná 9, Komárno 0
1132
ЗДО 7 "Посмішка" Мирноградської міської ради Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 0
1133
ЗДО 7 "Посмішка" Мирноградської міської ради Дошкільний навчальний заклад 7 "Посмішка"Мипноградської міської ради Мирноград Донецька область 0
1134
Zmiešané triedy Základná škola s materskou školou Hájske ZŠ s MŠ Hájske 0
1135
1a Szkoła Podstawowa nr 17 im.prof.Jana Karskiego Ruda Śląska 0
1136
1. A Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 0
1137
Ib Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Kaczorach Kaczory 0
1138
2.C Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1139
2.A Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1140
Clasa a II-a A- Albinuțele Școala Gimnaziala Sfânta Vineri Mun Ploiești Ploiești 0
1141
Geniecitos 2A C.E.I.P. Príncipe de Asturias Montijo (Badajoz) 0
1142
2a Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, SP 14 w Białymstoku Białystok 0
1143
Clasa Ursuleților- pregătitoare Școala Gimnazială ,,Nicu Albu” Piatra Neamț Piatra Neamț 0
1144
Ε ΤΑΞΗ 7/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΡΓΕΡΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΡΓΕΡΗ 0
1145
Grupa Mare Stelutele Grădinița cu P.P. Nr.3 Vaslui Vaslui 0
1146
6.A Základná škola s materskou školou Štefana Žaryho, Poniky Poniky 0
1147
Розумники 1-А клас Заставнівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. Заставна 0
1148
Clasa a IIIa Școala Gimnazială Osica de Jos Osica De Jos 0
1149
Žabky Materská škola Vyšná Olšava 28, 09032 0
1150
Δ'2 1ο Δημοτικό Σχολείο Πολυγύρου Πολύγυρος 0
1151
Klasa druga Centrum Mistrzostwa Sportowego Szczecin 0
1152
Krúžok mladý zdravotník Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou Moldava Nad Bodvou 0
1153
Clasa IA Școala Gimnazială Nr.1 Tuzla Tuzla 0
1154
6.A Základná škola s materskou školou Dedinka Dedinka 142 0
1155
Klasa 3a integracyjna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi w Kole Kolo 0
1156
2d Szkoła Podstawowa Wrocław 0
1157
Clasa a II-a B, Clasa Stelutelor Scoala Gimnaziala Silvania Simleu Silvaniei 0
1158
1ºA CEIP QUEVEDO León 0
1159
1ºB CEIP QUEVEDO León 0
1160
1ºC CEIP QUEVEDO León 0
1161
2ºA CEIP QUEVEDO León 0
1162
2ºB CEIP QUEVEDO León 0
1163
2ºC CEIP QUEVEDO León 0
1164
3ºA CEIP QUEVEDO León 0
1165
3ºB CEIP QUEVEDO León 0
1166
3ºC CEIP QUEVEDO León 0
1167
4ºA CEIP QUEVEDO León 0
1168
4ºB CEIP QUEVEDO León 0
1169
4ºC CEIP QUEVEDO León 0
1170
5ºA CEIP QUEVEDO León 0
1171
5ºB CEIP QUEVEDO León 0
1172
5ºC CEIP QUEVEDO León 0
1173
6ºA CEIP QUEVEDO León 0
1174
6ºB CEIP QUEVEDO León 0
1175
6ºC CEIP QUEVEDO León 0
1176
Motýliky Materská škola Láb Láb 0
1177
2.A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1178
Clasa a II-a A Școala Gimnazială Nr. 7 Giurgiu Giurgiu 0
1179
Α-Β ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ Π. ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ-ΠΕΛΛΑΣ 0
1180
Turma A EB Vicentes Pombal 0
1181
9.A Základná škola Banská Bystrica 0
1182
9.A Základná škola Levická 903 Vráble Vráble, Levická 903, 95201 0
1183
Szósta Zespół szkolno przedszkolny w Rogowie Sobóckin Rogów Sobócki 0
1184
Usilovní mravčekovia Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 0
1185
Klasa 2a Szkoła Podstawowa nr 58 i. Melchiora Wańkowicza w Łodzi Łódź 0
1186
VI B I Akademicka Szkoła Podstawowa Nowy Tomyśl 0
1187
IV A I Akademicka Szkoła Podstawowa Nowy Tomyśl 0
1188
1-2.osztály Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 0
1189
świetlica Szkoła Podstawowa Nr 53 Wrocław 0
1190
MŠ3 Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 0
1191
MŠ5 Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 0
1192
MŠ6 Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 0
1193
1.A Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 0
1194
1.B Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 0
1195
Klasa 1 Przedszkole Publiczne nr 35 z Oddziałem Integracyjnym w Tarnowie Tarnów 0
1196
a III-a A Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1197
8. oddelenie Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1198
1. oddelenie ŠKD Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1199
7.oddelenie Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1200
5.oddelenie Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1201
6.oddelenie Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1202
3-4 Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 0
1203
2 A Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras Kačerginė 0
1204
Ε ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΡΙ ΛΑΓΚΑΔΑ 0
1205
Νήπια-Προνήπια Νηπιαγωγείο Ταξιαρχών Τρικάλων Ταξιάρχες Τρίκαλων 0
1206
včielky Základná škola, Pri Podlužianke 6, Levice Levice 0
1207
Чомучки Стрийська початкова школа №12 Стрий 0
1208
praktická škola Spojená škola Vranov nad Topľou 0
1209
praktická škola Spojená škola Zborov 0
1210
praktická škola Spojená škola, zložka ZŠ Svidník 0
1211
Clasa a II-a Școala Gimnazială nr. 1, Zănești Comuna Zănești, jud. Neamț 0
1212
a III-a A Brașov, Liceul „Andrei Mureșanu” Brașov 0
1213
1ºA Escola Básica de São Julião do Tojal Loures 0
1214
2º ano EB1 de Samora Correia Samora Correia 0
1215
Turma A Centro Escolar de Lijó Barcelos 0
1216
Turma B Centro Escolar de Lijó Barcelos 0
1217
Turma C Centro Escolar de Lijó Barcelos 0
1218
Turma D Centro Escolar de Lijó Barcelos 0
1219
Turma E Centro Escolar de Lijó Barcelos 0
1220
Turma F Centro Escolar de Lijó Barcelos 0
1221
Clasa Cercetasilor Scoala Gimnaziala „Ion Dumitriu” Bucuresti 0
1222
1º B EB1/PE com creche da Nazaré Cidade 0
1223
ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ ΔΗΜΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ Ν. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0
1224
Clasa a II-a Școala Gimnazială Ciocănești Ciocănești 0
1225
2b Szkoła Podstawowa nr 187 w Warszawie Warszawa 0
1226
1. EH Grunnskólinn í Hveragerði 810 Hveragerði 0
1227
PREDŠKOLÁCI Základná škola s materskou školu Čierne- Vyšný koniec Čierne- Vyšný koniec 969, 023 13 Čierne 0
1228
Τμήμα 1 1ο ΕΕΕΕΚ Πυλαίας -Χορτιάτη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1229
β1 32 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΛΥΤΡΑ 2 0
1230
Β2 32 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΛΥΤΡΑ 2 0
1231
Γ1 32 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΛΥΤΡΑ 2 0
1232
Berducedo CP BERDUCEDO BERDUCEDO 0
1233
6.A ZS, Trieda SNP 20 Trieda SNP 20, Banská Bystrica 0
1234
Turma C4 EB 1 de À-dos-Loucos Alhandra 0
1235
8 Szkoła Podstawowa im. Marii Kozaczkowej Zalipie 128 0
1236
5.A Spojená škola Zborov 0
1237
Mrs. Loredana Veneziale - Grade 3 Algonquin Avenue Public School 0
1238
Včielky Materská škola Perín Perín - Chym 0
1239
6.B Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 0
1240
7.A Základná škola Júlie Bilčíkovej, Budkovce 355 Budkovce 0
1241
6.A Základná škola Júlie Bilčíkovej, Budkovce 355 Budkovce 0
1242
2.A Základná škola Júlie Bilčíkovej, Budkovce 355 Budkovce 0
1243
Τμήμα Τεχνικού Νεφρού ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΙΔΩΝ Π. &ΑΓΛΑΪΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ Γουδί 0
1244
1.A ZŠ,Ul.P.J.Šafárika 3, Prievidza Ul.P.J.Šafárika 3, 97101, Prievidza 0
1245
2.A ZŠ,Ul.P.J.Šafárika 3, Prievidza Ul.P.J.Šafárika 3, 97101, Prievidza 0
1246
3.A ZŠ,Ul.P.J.Šafárika 3, Prievidza Ul.P.J.Šafárika 3, 97101, Prievidza 0
1247
4.A ZŠ,Ul.P.J.Šafárika 3, Prievidza Ul.P.J.Šafárika 3, 97101, Prievidza 0
1248
2.B ZŠ,Ul.P.J.Šafárika 3, Prievidza Ul.P.J.Šafárika 3, 97101, Prievidza 0
1249
3.B ZŠ,Ul.P.J.Šafárika 3, Prievidza Ul.P.J.Šafárika 3, 97101, Prievidza 0
1250
1.-4. ročník Základná škola Vyšný Orlík Vyšný Orlík 0
1251
Infantil 3 años CEIP Margarita Salas Falgueras Olías del Rey 0
1252
4.A ZŠ Ul. karpatská 803/11, Svidník Karpatská 803/11, Svidník 0
1253
Klasa 5b Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Czerwiennem Czerwienne 0
1254
Motýle Spojená škola Spišská Stará Ves 0
1255
1. - 4. bekkur Grunnskólinn á Þórshöfn Þórshöfn 0
1256
Grupa ”Peștișorii de aur ” Liceul Tehnologic Cogealac- GPN Tariverde Constanta , Cogealac , Tariverde 0
1257
1.B Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 0
1258
Parťáci ZŠ s MŠ Kráľovnej Pokoja, Haligovce Haligovce 0
1259
V C Liceul Teoretic Tudor Arghezi Craiova 0
1260
škola Základná škola Jelšovce 261, 95143 Jelšovce 0
1261
PRIMARIA BUENPASO CEIP BUEN PASO I ICOD DE LOS VINOS 0
1262
Veselé Opičky 4.B Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina, Hviezdoslavova 985/20 0
1263
8.A Základná škola s materskou školou Mútne 224 Mútne 0
1264
zdravotnícky krúžok Základná škola s materskou školou Mútne 224 Mútne 0
1265
5.7.8.rocnik špec.trieda ZŠ Zdoba 162, Sady nad Torysou Sady nad Torysou 0
1266
Veselé Opičky 4.B ZŠ P. O. Hviezdoslava Trstená ZŠ P. O. HVIEZDOSLAVA Trstená 0
1267
Djcnfcxxxx Bagaciu, Scoala Gimnaziala Bagaciu 0
1268
3.A Základná škola Lenartov Lenartov 42 0
1269
2. B Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 0
1270
2:A Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 0
1271
3.A Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 0
1272
4. A Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 0
1273
4.B Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 0
1274
1.A Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 0
1275
1.A Spojená škola Zborov 0
1276
3.A Základná škola Závadka 195 0
1277
Sovička, slniecko Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 0
1278
Zvonceky MS Lietavská Bratislava 0
1279
Sovicky MS Pezinska 1 Svätý Jur 0
1280
Margaretky MS Lietavská Bratislava 0
1281
Konvalinky MS Lietavská Bratislava 0
1282
I. (1. a 3. ročník) a II.(2. a 4. ročník) Základná škola Gemerská Hôrka 92 Gemerská Hôrka 92 0
1283
Vrabčeky Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 0
1284
Stelutelor,cls a II-a Scoala Gimnaziala Iacob si Ioachim Muresanu Rebrisoara 0
1285
3.ročník Základná škola,Dlhä 43,35, Dlhé Klčovo Dlhé Klčovo 0
1286
Vševedkovia Súkromná materská škola Poprad 0
1287
4..trieda Materská škola Košice 0
1288
Včielky Materská škola Budkovce Budkovce 119 0
1289
INIMIOARE Școala Gimnazială Nr.2 Todirești Pașcani 0
1290
Pierwszaki Szkoła Podstawowa Wrocław 0
1291
9.A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1292
I. Základná škola Sveržov 52 Sveržov 52, 086 02 Gaboltov 0
1293
Grupa mare Stelute Pitești, Scoala Gimnazială Tudor Arghezi Pitesti 0
1294
1.C ZŠ s MŠ Spartakovská 5 Trnava 0
1295
Žabky MŠ Osloboditeľov Humenné 0
1296
Clasa a IV-a Albinutele Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 0
1297
1.AZ Spojená škola, Centrálna 464, 089 01 Svidník Svidník 0
1298
Świetlica kl 4 i 6 Szkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Dobrzańskiego “ Hubala” w Przydworzycach Przydworzyce 0
1299
Včielky MŠ Karola Kuzmányho Kežmarok Kežmarok 0
1300
Clasa a III-a SCOALA GIMNAZIALA ANTONIE VODA POPESTI 0
1301
šiesta ZŠ s MŠ Zemianske Sady Zemianske Sady 0
1302
II-III-IV Școala Gimnazială „Sorin Leia” Tomești TOMEŞTI 0
1303
7.B ZŠ s MŠ Š. Moysesa Žiar nad Hronom Žiar nad Hronom 0
1304
Budapeštianska 1 Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 0
1305
Viedenská 34 Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 0
1306
Včielky ZŠ s MŠ Lemešany Lemešany 154 0
1307
6.A Súkromná základná škola s materskou školou Námestie slobody 100, 08301 Sabinov 0
1308
5.A ZŠ s MŠ Tovarné Tovarné 0
1309
I D Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 0
1310
6. B Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, Detva Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, 96212 Detva 0
1311
1.B Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 0
1312
4.A Základná škola s materskou školou, Komenského 279/32, Dolný Kubín Dolný Kubín 0
1313
SUPEREROI BUHUȘI, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘTEFAN CEL MARE BUHUȘI 0
1314
Pinguinii Gradinita PP SF.ANA Craiova 0
1315
Prvá trieda - 3. a 4. ročník Základná škola - Čifáre137 Čifáre 0
1316
3º ano - Mini Blues Jardim-Escola João de Deus de Penafiel Penafiel 0
1317
4º ano - Finalistas Jardim-Escola João de Deus de Penafiel Penafiel 0
1318
Druhá trieda - 1. a 2. ročník Základná škola - Čifáre 137 Čifáre 0
1319
2.B Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 0
1320
C3 EB1 de À-dos-Loucos À-dos-Loucos 0
1321
C5 EB1 de À-dos-Loucos À-dos-Loucos 0
1322
C6 EB1 de À-dos-Loucos À-dos-Loucos 0
1323
4º A AE Bemposta - EB1 de Alvor EBS Bemposta - Portimão 0
1324
3º/4ºC AE Bemposta - EB1 de Alvor EBS Bemposta - Portimão 0
1325
3ºA AE Bemposta - EB1 de Alvor EBS Bemposta - Portimão 0
1326
3ºB AE Bemposta - EB1 de Alvor EBS Bemposta - Portimão 0
1327
3ºA AE Bemposta - EB Mexiolheira Grande Portimão 0
1328
3ºB AE Bemposta - EB Mexiolheira Grande Portimão 0
1329
4ºA AE Bemposta - EB Mexiolheira Grande Portimão 0
1330
4ºB AE Bemposta - EB Mexiolheira Grande Portimão 0
1331
4ºA AE Bemposta - EB Montes de Alvor Portimão 0
1332
3ºA AE Bemposta - EB Montes de Alvor Portimão 0
1333
5ºC Escola Secundária Padre Alberto Neto Queluz 0
1334
5ºG Escola Secundária Padre Alberto Neto Queluz 0
1335
5ºE Escola Secundária Padre Alberto Neto Queluz 0
1336
Tulipány a Slnečnice MŠ Štvorlístok Veľký Šariš 0
1337
II-IV Școala Gimnazială „Sorin Leia” Tomești TOMEŞTI 0
1338
RF A1 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1339
RF B1 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1340
RF C1 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1341
RF A3 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1342
P A4 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1343
3ºA EB1/JI de Alcobaça Alcobaça 0
1344
3ºB EB1/JI de Alcobaça Alcobaça 0
1345
3ºC EB1/JI de Alcobaça Alcobaça 0
1346
4ºC EB1/JI de Alcobaça Alcobaça 0
1347
Brmbolec Súkromná materská škola Poprad 0
1348
2.A+4.B Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra Nitra 0
1349
3.a Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 0
1350
4.a Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 0
1351
2.a Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 0
1352
2.b Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 0
1353
2B+4B Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra Nitra 0
1354
2.A Spojená škola Zborov 0
1355
4.A Spojená škola Zborov 0
1356
4. trieda Materská škola, Barónka 17, Bratislava Bratislava 0
1357
4.B Veselé opičky ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 0
1358
8.A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1359
Slniečka Sovičky Materská škola Pezinská 1 Svätý Jur 0
1360
1.A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1361
Sovičky Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 0
1362
2.B Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1363
2.A Základná škola, Školská ulica 197/10 Cabaj-Čápor 0
1364
Sovičky Materská škola Poruba MS Poruba č 354, 97211 0
1365
T3 EB1 de Sobral - Cervães Cervães 0
1366
B A3 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1367
3.B Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1368
ΣΤ 13ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 0
1369
1.A + 3.B Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra Nitra 0
1370
RF-B3 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1371
4.A + 3.B Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra Nitra 0
1372
Clasa a III-a A Școala Gimnazială Vânju Mare Vânju Mare 0
1373
1.B Základná škola v Lozorne Lozorno 0
1374
1B + 4B Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra Nitra 0
1375
3.A + 3.B Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra Nitra 0
1376
1ºA EB1/PE com creche da Nazaré Cidade 0
1377
1ºC EB1/PE com creche da Nazaré Cidade 0
1378
1c Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Franciszka Blachnickiego w Tarnowskich Górach Tarnowskie Góry 0
1379
СУПЕР ГЕРОИТЕ НА 3.В СУ "Петър Берон" - Свиленград Свиленград 0
1380
3.trieda Materská škola ako org. zložka Spojená škola, Hlavná 1, 976 56 Pohronská Polhora Hlavná 1, 97656 Pohronská Polhora 0
1381
Mladý záchranár Základná škola s materskou školou Ondreja Cabana Komjatice 0
1382
ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 0
1383
Blue class Zakladná škola Narnia Levice Františka Hečku 25, Levice 0
1384
Pregătitoare C Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 0
1385
Grupa Steluțele Grădinița cu Program Prelungit Hârlău Hârlău 0
1386
Clasa a III-a ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VÂLCĂNEȘTI Com. Vâlcănești, jud Prahova 0
1387
СУ "Петър Берон" - Свиленград Свиленград 0
1388
Edulienka Súkromná materská škola Poprad 0
1389
5c Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Katowicach 40-309 Katowice 0
1390
5.A, 5.B ZŠ s MŠ Na Hôrke 30, Nitra Na Hôrke 30, 949 11 Nitra 0
1391
6º CURSO CEIP LOS GILES C/SAHARA 40 0
1392
Grupa ALBINUTELE Gradinita Cu Program Prelungit Mugurasii Ramnicu Sarat 0
1393
3. A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1394
Včielky Materská škola Láb Láb 0
1395
Klasy I-III Szkoła podstawowa Złotokłos 0
1396
Sexto A CEIP CIUDAD DE JEREZ Jerez de la Frontera 0
1397
Przedszkole Kośmidry Przedszkole w Kośmidrach Lubliniecka 50, 42-772 Kośmidry 0
1398
Clasa a || a B ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 0
1399
Clasa pregătitoare ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VÂLCĂNEȘTI Com. Vâlcănești, jud Prahova 0
1400
Ε2 94ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 0
1401
jednotrieda Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 0
1402
3.B Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 0
1403
4.B Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 0
1404
4.A Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 0
1405
3.A Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 0
1406
5.B ZŠ s MŠ Liesek Liesek 0
1407
4. B ZŠ s MŠ Š. Moysesa Žiar nad Hronom Žiar nad Hronom 0
1408
Druhá Základná škola Detva, Ulica obrancov mieru 884 0
1409
4.C Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 0
1410
5. A ZŠ s MŠ Š. Moysesa Žiar nad Hronom Žiar nad Hronom 0
1411
Ε1 94ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 0
1412
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 2ο Δημοτικό σχολείο Καλυβίων Καλύβια Θορικού Αττικής 0
1413
1. ročník Základná škola s materskou školou Veľký Slavkov Školská 240 0
1414
SEGUNDO B NUESTRA SEÑORA DE LA ENCARNACIÓN CARRIÓN DE CALATRAVA 0
1415
Primero A NUESTRA SEÑORA DE LA ENCARNACIÓN CARRIÓN DE CALATRAVA 0
1416
Αστερακια 1o Δημοτικό Λαγκαδάς ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1417
Primero B NUESTRA SEÑORA DE LA ENCARNACIÓN CARRIÓN DE CALATRAVA 0
1418
4.A ZŠ s MŠ, Demandice 131 Demandice 935 85 0
1419
GT1 EB Gestalinho Rua Padre Abílio Sampaio; 4475 - 001 Castêlo da Maia 0
1420
3.A Základná škola Muránska Dlhá Lúka Muránska Dlhá Lúka 321 0
1421
Malí objavitelia Základná škola, Jozefa Kronera 25 Martin 0
1422
NSP4A EB Nossa Senhora do Pópulo Caldas da Rainha 0
1423
4 б СУ “Васил Левски” - Русе Русе 0
1424
Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1425
Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1426
2 B Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras Kačerginė 0
1427
4.B Základná škola Mudroňova Bratislava-Staré Mesto 0
1428
1ºA EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
1429
CEIP LOS GILES C/SAHARA 40 0
1430
Zmiešaná trieda Základná škola s MŠ Pavla Demitru Centrum II Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 0
1431
Zmiešaná trieda Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 0
1432
4.B ZŠ s MŠ Hrnčiarovce nad Parnou Hrnčiarovce nad Parnou 0
1433
GT3 EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
1434
GT3 EB Gestalinho Rua Padre Abílio Sampaio; 4475 - 001 Castêlo da Maia 0
1435
GT2 EB Gestalinho Rua Padre Abílio Sampaio; 4475 - 001 Castêlo da Maia 0
1436
NSP4 B EB Nossa Senhora do Pópulo Caldas da Rainha 0
1437
4.B Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 0
1438
5.A Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 0
1439
5.B Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 0
1440
5.C Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 0
1441
3.C Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 0
1442
8.B ZŠ s MŠ Liesek Liesek 0
1443
5.A ZŠ s MŠ Liesek Liesek 0
1444
ΤΜΗΜΑΤΑ 2ο Δημοτικό Σχολείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 0
1445
ΤΜΗΜΑΤΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΡΔΟΥ ΛΑΡΔΟΣ 0
1446
1º Educación PrimarIa CEIP TORRES NAHARRO TORRE DE MIGEL SESMERO 0
1447
Slniečková Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 0
1448
5º EDUCACIÓN PRIMARIA CEIP TORRES NAHARRO TORRE DE MIGEL SESMERO 0
1449
1A CEIP MIGUEL BORDONAU BURJASSOT 0
1450
1B CEIP MIGUEL BORDONAU BURJASSOT 0
1451
2A CEIP MIGUEL BORDONAU BURJASSOT 0
1452
2B CEIP MIGUEL BORDONAU BURJASSOT 0
1453
Portalibrines C.E.I.P. Virgen del Casar Portaje (Cáceres) 0
1454
5º A CEIP MIGUEL BORDONAU BURJASSOT 0
1455
6º A CEIP MIGUEL BORDONAU BURJASSOT 0
1456
5º B CEIP MIGUEL BORDONAU BURJASSOT 0
1457
6º B CEIP MIGUEL BORDONAU BURJASSOT 0
1458
2. stupeň Špeciálna základná škola Sereď Sereď 0
1459
1 Д класс КГУ "ШГ31" Нур-Султан 0
1460
Ξωτικά Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 0
1461
1.A Základná škola, Hlavná 90/46, Záhradné Záhradné 0
1462
2.A Základná škola, Hlavná 90/46, Záhradné Záhradné 0
1463
3.A Základná škola, Hlavná 90/46, Záhradné Záhradné 0
1464
4.A Základná škola, Hlavná 90/46, Záhradné Záhradné 0
1465
Clasa fluturașilor Școala Gimnazială "Mihai Eminescu" Craiova 0
1466
Clasa Fluturasilor Școală Gimnazială Mihai Eminescu Corabia Corabia 0
1467
1.B ZŠ s MŠ Hrnčiarovce nad Parnou Hrnčiarovce nad Parnou 0
1468
3. Blástjarna Vatnsendaskóli Kópavogur 0
1469
5º D Colégio João Paulo II Braga 0
1470
Primer Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
1471
Segon Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
1472
Tercer Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
1473
Quart Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
1474
Quart Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
1475
Cinquè Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
1476
Sisè Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
1477
tretia ZŠ Necpaly Necpaly 0
1478
2 grape bajkalska 22 0
1479
tes test test Warszawa 0
1480
5- Б Олександрівській заклад загальної середньої освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області Чорноморськ 0
1481
Klasa 1 Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły w Luszowicach Luszowice, ul. Przybyszewskiego 6 0
1482
1 Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 0
1483
1 Комунальний заклад "Бунаківський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області с. Бунакове 0
1484
5 c EMEF Santa Maria Bauru 0
1485
4 клас Ліцей с. Голендри С. Голендри 0
1486
2-A клас Драчинецький опорний ЗЗСО І-ІІІ ст с. Драчинці 0
1487
Совенята Гімназія з дошкільним підрозділом с. Заливанщина С. Заливанщина 0
1488
Klasa 2 Szkoła Podstawowa nr 137 im. prof. Wiktora Zina Kraków 0
1489
Clasa a II-a A Scoala Gimnaziala Nr. 55 Bucuresti 0
1490
Clasa a III-A Școală Gimnazială Ocnița Ocnița 0
1491
CLASSE DE LES TORTUGUES 2n B Escola Doctor Carulla ARBÚCIES 0
1492
grupa V Pszczółki Przedszkole nr 46 w Lublinie Lublin 0
1493
2b Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 0
1494
Klasa 4A Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza Jaworzno 0
1495
2b Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 0
1496
Pierwszaki bystrzaki Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 0
1497
klasa Ia Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 0
1498
Klasa 1 Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym Rekowo Górne 0
1499
I A Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 0
1500
Infantil y primaria CEIP Blas Infante Serrato 0
1501
1r. Els Bastoners ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 0
1502
2n. ELS DEU PONTS ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 0
1503
4t A Escola Les Arrels Salt 0
1504
CAPE C1 EOI Priego de Córdoba Priego de Córdoba 0
1505
klasa 1d Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 0
1506
5è EP ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 0
1507
Śmiechotki Przedszkole 306 ,,Mali Optymiści" Warszawa 0
1508
Cicle Mitjà Escola Sant Miquel del Cros Argentona 0
1509
Cicle Superior Escola Sant Miquel del Cros Argentona 0
1510
Infantil CEIP " Cristo De La Expiración " Galera 0
1511
C.E.I.P. José María Carande Almendral (Badajoz) 0
1512
C.E.I.P. José María Carande Almendral (Badajoz) 0
1513
C.E.I.P. José María Carande Almendral (Badajoz) 0
1514
C.E.I.P. José María Carande Almendral (Badajoz) 0
1515
Infantil y primaria Ceip San Pedro Advincula Huélaga (Cáceres) 0
1516
Clasa a III-a Școala Gimnazială ”Dimitrie Vatamaniuc” Sucevița 0
1517
Bystrzaki Publiczne Przedszkole nr 3 w Pile Piła 0
1518
Grupa Lalelelor Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 0
1519
5.6 Agrupamento de escolas Dr Francisco Sanches Braga 0
1520
2.ºD Vale Judeu EB1 Vale Judeu Loulé 0
1521
Klasa 1,2,3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Raciszynie ze Szkołą Filialną w Kolonii Lisowice Raciszyn 0
1522
Clasa I A Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 0
1523
2-в Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 0
1524
klasa 2a Szkoła Podstawowa nr 27 im. Zdzisława Krzyszkowiaka z Oddziałami Sportowaymi Bydgoszcz 0
1525
FRUNZULITE SCOALA GIMNAZIALA CIRESU BRAILA 0
1526
Grupa mijlocie-mare Grădinița cu P.N. Ighiu - Șc. Gimnazială „M. Eminescu” Ighiu, jud. Alba” Ighiu 0
1527
Clasa a III -a Liceul Ortodox "Sf. Nicolae" Zalău 0
1528
Clara Campionilor Școala Gimnaziala, comuna Ștefești Ștefești 0
1529
Clasa a II_a B Școala Gimnazială ,,Radu Vodă” Fetești Fetești 0
1530
Grupa Albinuțelor Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 0
1531
Pregătitoare Școala Gimnazială Nr. 1 Tulucești GALATI 0
1532
Clasa steluțelor istețe Școala Primară Sudiți, Poșta Câlnău Sudiți Poșta Câlnău 0
1533
Clasă a 2-a Școala Gimnazială, sat Tăriceni Tăriceni 0
1534
K class Montessori@Graceland Pte Ltd singapore 0
1535
Clasa pregatitoare, I, a II-a, a III-a și a IV-a Scoala gimnaziala Teslui Comuna Teslui 0
1536
3B Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 0
1537
classe de primària Escola Divina Pastora 43517 Vinallop 0
1538
1º primaria CEIP Rodríguez Vega Almedinilla 0
1539
2º primaria CEIP Rodríguez Vega Almedinilla 0
1540
Þriðji bekkur Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 0
1541
Clasa a III-a Școala Gimnazială Băcia Comuna Băcia 0
1542
a V-a A, a V-a B, a V-a C Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 0
1543
a V-a A, a V-a B, a V-a C Școala Gimnazială nr. 3 Piatra Neamț Piatra Neamt 0
1544
2.º/4.ºB VNM EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 0
1545
1.º/3.º A VNM EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 0
1546
5 Надточаївська гімназія Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області Надточаївка 0
1547
Clasa a II-a A Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 0
1548
Clasa a VII ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 0
1549
Clasa I Școala Gimnazială Nr.1, comuna Telega Telega 0
1550
I A Colegiul National de Arta ”Octav Bancila” Iasi 0
1551
1. - 4. bekkur Heiðarskóli Hvalfjarðarsveit 0
1552
a II a B ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZBICENI, OLT Izbiceni 0
1553
Clasa Steluțelor Școala Gimnazială ,,Maria Brindea” com. Pesac com.Pesac 0
1554
Clasa Pregătitoare / Clasa Steluțelor ȘCOALA GIMNAZIALA, COMUNA BĂLȚĂTEȘTI, NEAMȚ Com. Bălțătești, jud. Neamț 0
1555
Clasa a VI-a Scoala Gimnazială de Arte ”N.N.Tonitza” Barlad Barlad 0
1556
2c Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 0
1557
2 Залузький ЗЗСО І-ІІ ступенів ЯМР ЛО Село Залужжя, Яворівська ТГ, Львівська область 0
1558
1º ano - turma 1 EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
1559
I B Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 0
1560
a II -a LICEUL TEORETIC CERMEI Cermei 0
1561
Grupa Buburuzelor Grădinița P.P. Nr.56 Galați Galati 0
1562
PREGATITOARE E Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 0
1563
Clasa a III-a A Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 0
1564
Clasa a III-a Școala Gimnazială Cosâmbești COSÂMBEŞTI 0
1565
Clasa I Școala Gimnazială Cosâmbești COSÂMBEŞTI 0
1566
a IV-a B Marginea, Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 0
1567
I A Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 0
1568
GRUPA MARE Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 0
1569
Clasa a V -a Școala Gimnazială "Alexandru Vlahuță" Alexandru Vlahuță, județul Vaslui 0
1570
Klasa 2 D Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi nr 23 w Płocku Płock 0
1571
Grupa Fluturașilor isteți cu program prelungit Grădinița Domnești Argeș Domnești-Arges 0
1572
Clasa a III-a B Deda, Liceul Tehnologic ,,Vasile Netea Deda 0
1573
Clasa Pregătitoare ,,C” Liceul Ortodox ,,Episcop Roman Ciorogariu” Oradea Str. Aluminei, nr. 88, loc. Oradea, jud. Bihor, cod poştal 410303 0
1574
Klasa3 Szkoła Podstawowa nr 114 Łódź 0
1575
PRIMER SALVADOR ESPRIU VALLFOGONA DE BALAGUER 0
1576
CLASA a II -a A - CLASA STELUTELOR Jibou, SCOALA GIMNAZIALA ,, LUCIAN BLAGA JIBOU 0
1577
Clasa Pregătitoare C Scoala Gimnazială nr 5 Săcele Săcele 0
1578
5 Сквирський академічний ліцей інформаційних технологій "Перспектива" Сквирської міської ради Київської області Сквира 0
1579
PRIMARIA 3 FEDAC SANTA COLOMA Sant Ramon num2 0
1580
CLASA II - ALBINELE LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SFÂNTUL FRANCISC DE ASSISI ROMAN 0
1581
Clasa a III-a A ”Piticii isteți” Școala Gimnazială nr.1 Modelu Modelu 0
1582
Biedronki 4 latki Przedszkole Samorządowe w Bobrownikach grupa Biedronki Bobrowniki 0
1583
Герої КЗ "Софіївська гімназія" Лозуватської сільської ради Дніпропетровська область, Криворізький район село Софіївка, 0
1584
a II a Școală Gimnazială Crevedia Crevedia 0
1585
C.E.I.P. Nuestra Sra. de la Paz Ronda 0
1586
C.E.I.P. Nuestra Sra. de la Paz Ronda 0
1587
C.E.I.P. Nuestra Sra. de la Paz Ronda 0
1588
Clasa ,,Spiridușii” I A Jibou, SCOALA GIMNAZIALA ,, LUCIAN BLAGA JIBOU 0
1589
Clasa pregatitoare A Liceul Corneliu Mdrea Zlatna 0
1590
Clasa pregatitoare A Liceul Corneliu Medrea Zlatna 0
1591
Clasa a V-a Școala Gimnazială Jurilovca Jurilovca 0
1592
клас Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 0
1593
Clasa a III-a Liceul Teoretic,,Ion Gheorghe Roșca '' Osica de Sus,Str.Vladu Nica,Nr.2,jud.Olt 0
1594
Grupa Mare ,,Florile,, GRĂDINIȚA P.P. FLOARE ALBASTRĂ CRAIOVA 0
1595
Clasa a III-a A Scoala Gimnaziala " Vasile Parvan" Barlad Barlad 0
1596
Νηπια Προνηπια 15ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 0
1597
3º A C.E.I.P. LOS JARALES Torre de Benagalbón 0
1598
3º B C.E.I.P. LOS JARALES Torre de Benagalbón 0
1599
Tercer Escola La Mercè Tortosa 0
1600
Todos C.E.I.P. San José Obrero Lácara 0
1601
3-А Ліцей №12 Павлоградської міської ради Павлоград 0
1602
a III-a A Școala Gimnazială Vasile Alecsandri Brăila 0
1603
a III-a A Școala Gimnazială Vasile Alecsandri Brăila 0
1604
clasa I Centrul Școlar Pentru Educație Incluzivă "Miron Ionescu " Cluj-Napoca 0
1605
a VII- a C Școala Gimnazială Grigore Moisil Ploiești Ploiesti 0
1606
Grupa Mare Ursuleții Grădinița Nr. 111 București București 0
1607
VII Tecuci, Școala Gimnazială ,,Ion Petrovici Tecuci 0
1608
Clasa a II-a A "Campionii" Școala Gimnazială "Gheorghe Bibescu" Craiova 0
1609
6A ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAIL SADOVEANU” GALAȚI GALAȚI 0
1610
Pregătitoare D Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 0
1611
Grupa Mare Școala Gimnaziala Seaca Seaca 0
1612
4 B Școala Gimnazială Nr. 25, Galați Galați 0
1613
Grupa Steluțelor Grădinița cu program prelungit -Școala Gimnaziala Greci, Tulcea Greci, jud. Tulcea 0
1614
Clasa a VII a Școală Gimnaziala Gângiova Sat Gangiova 0
1615
Clasa a II-a B Școala gimnazială nr. 1 Adunații Copăceni Adunații Copăceni, Giurgiu 0
1616
a III a B Scoala Gimnaziala nr. 1, Dorohoi Dorohoi 0
1617
Albinuțe Craiova, Școala Gimnazială Cariova 0
1618
Albinuțe Școala Gimnazială DECEBAL Craiova 0
1619
CLASA A III-A C SCOALA GIMNAZIALA ANTON PANN Rm Vâlcea 0
1620
Turma 8 EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
1621
Clasa a IV-a A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 PIATRA NEAMȚ 0
1622
Clasa a IV-a A Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 0
1623
1º A CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1624
Clasa Ștrumfilor Braila, Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Braila 0
1625
Furnicarii Târgu Frumos, Liceul Special “Moldova“ Târgu Frumos 0
1626
Stelute GRĂDINIȚA CU P.P. "STEP BY STEP" Galati 0
1627
Clasa a 3-a Buburuzele vesele Scoala Gimnaziala nr.7 Borsa BAILE BORSA (ORAS BORSA) 0
1628
Quinto A CEIP CIUDAD DE JEREZ Jerez de la Frontera 0
1629
Clasa a II a D Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Galati 0
1630
Educación Infantil CEIP. MIGUEL HERNÁNDEZ (Almogia) Arroyo de los Olivos (Almogia) 0
1631
Primaria de 1º a 6º CEIP. MIGUEL HERNÁNDEZ (Almogia) Arroyo de los Olivos (Almogia) 0
1632
Primero. Colomera. CEIP Juan Alonso Rivas Colomera (Granada) 0
1633
Segundo. Colomera. CEIP Juan Alonso Rivas Colomera (Granada) 0
1634
C.E.I.P. ARQUITECTO SÁNCHEZ SEPÚLVEDA Alozaina 0
1635
C.E.I.P. ARQUITECTO SÁNCHEZ SEPÚLVEDA Alozaina 0
1636
2 Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 0
1637
RF A2 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1638
Активатори Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 0
1639
Пострибайки Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 0
1640
Посміхайчики Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 0
1641
3-В Одеська загальноосвітня школа #48 Одеса 0
1642
Clasa pregătitoare Step by Step B Radu cel Mare Găești 0
1643
Klasa 7a Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 0
1644
Żabki Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach Osięciny 0
1645
2 в Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 0
1646
3-Д Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 0
1647
1, 2, 3, 4 C.E.I.P. RUIZ DEL PERAL Guadix 0
1648
Colegio C.E.I.P. SAN MARCOS Garcíez 0
1649
a II-a B Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 0
1650
a V-a C Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 0
1651
1 Клесівська гімназія с. Клесів 0
1652
Sala 5/6 anos O Sabichão Jardim de Infância e Sala de estudo Santiago do Cacém 0
1653
Clasa a VI-a B Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 0
1654
Sala 5/6 anos Jardim das Sementinhas Viseu 0
1655
Veverițele vesele Grădinița Numărul 239, București București 0
1656
4-В Комунальний заклад загальної середньої освіти "Княгининівський ліцей # 34 Луцької міської ради" Село Княгининок 0
1657
2-А Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 0
1658
Voluntarii "Eroi FAST" Asociația Focus for Partnership Bălan 0
1659
Clasa I A Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 0
1660
Romanasii Școala Episcop Ioan Mețianu, UAV, Arad Arad 0
1661
Clasa a IV-a Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 0
1662
4-А Гімназія № 7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області Бердичів 0
1663
Clasa Pregătitoare C Iasi, Școala Gimnazială „Alexandru cel Bun” Iasi 0
1664
Grupa Zielona Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 0
1665
Grupa mare B Grădinița cu Program Prelungit "Ion Creangă" Slatina 0
1666
Grupa Mica A Gradinita cu Program Prelungit Norocel Negresti Negresti 0
1667
Grupa Mare A Gradinita cu Program Prelungit Norocel Negresti Negresti 0
1668
CEIP San Vicente El Alquián 0
1669
SUPERCAMPIS (alumnos de infantil y primaria) CEIP FEDERICO GARCÍA LORCA CONQUISTA 0
1670
MITJA-SUPERIOR Escola d'Avinyonet del Penedès Avinyonet del Penedès 0
1671
Albinuțele vesele Grădinița cu Program Prelungit,, Sfânta Maria ", Turda Turda 0
1672
1 клас Балтський ліцей #2 Балтської міської ради Одеської області Балта 0
1673
Turma 49 Escola Básica de Regueira de Pontes Regueira de Pontes 0
1674
Clasa pregătitoare B Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 0
1675
CP B Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 0
1676
Clasa Pregătitoare B "Steluțele" Școala Gimnazială "Mihai Viteazul" Boldești-Scăeni Boldești-Scăeni 0
1677
6°A CEIP José Salazar El Ejido 0
1678
2-Б клас Зруб-Комарівська гімназія Село Зруб-Комарівський 0
1679
2º A CEIP José Salazar El Ejido 0
1680
4 клас Овлашівський ЗЗСО с. Овлаші Роменський район Сумська область 0
1681
COD - 3.º ano Colégio Oficina Divertida Faro 0
1682
1-К Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 0
1683
Grupa Buburuzelor GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 VASLUI Vaslui 0
1684
Grupa Licuricii GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 VASLUI Vaslui 0
1685
Grupa Piticii Voinici GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 VASLUI Vaslui 0
1686
1 Мар'є-Дмитрівський ліцей село Мар'є-Дмитрівка 0
1687
2 Мар'є-Дмитрівський ліцей село Мар'є-Дмитрівка 0
1688
3 Мар'є-Дмитрівський ліцей село Мар'є-Дмитрівка 0
1689
4 Мар'є-Дмитрівський ліцей село Мар'є-Дмитрівка 0
1690
3 клас Балахівська ЗШ І-ІІ ступенів, філія Новостародуського ліцею Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області БАЛАХІВКА 0
1691
3 Ціпківська гімназія Краснолуцької сільської ради Полтавської області село Ціпки 0
1692
3-А Запорізька гімназія № 54 Запорізької міської ради Запоріжжя 0
1693
Principitos 2ºB CEIP José Salazar El Ejido 0
1694
Exploradores Palmo e Meio Creche/Jardim de infância "O Montinho" Santiago do Cacém 0
1695
C.P.R. IZNÁJAR NORTE C.P.R. IZNÁJAR NORTE EL HIGUERAL (IZNÁJAR, CÓRDOBA) 0
1696
3B Minotaure Escola Vora Mar Salou 0
1697
3C Medusa Escola Vora Mar Salou 0
1698
Turma B Escola Básica de Santar Viseu 0
1699
Clasa a IV a A Școala Gimnazială Nr. 1 Tulucești, județ Galați TULUCEȘTI / GALAȚI 0
1700
5º PRIMARIA HÉROES DEL PAÍS DEL MAGO CEIP EMILIO PÉREZ MOLINA CALLE ERETAS S/N CP 21560 PAYMOGO (HUELVA) 0
1701
Fundamental I EMEF MARIA CHAPARRO Bauru 0
1702
Fundamental I EMEF WALDOMIRO FANTINI Bauru 0
1703
1°B CEIP José Salazar El Ejido 0
1704
1ºB EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 0
1705
1-Г Ліцей 1 Івано-Фоанківськ 0
1706
Cls II SCOALA GIMNAZIALA PARSCOVENI, OLARI, OLT Olari, Scoala Gimnaziala Olari 0
1707
Grupa Buburuzele Școala Gimnazială Vânători, structură Grădinița Vânători Comuna Vânători, județul Vrancea 0
1708
Clasa I J Școala gimnaziala nr 24 Timisoara 0
1709
Β1 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
1710
6°B CEIP José Salazar El Ejido 0
1711
4º F5 Escola Básica Fonte dos Escudeiros Bairro Padre Tobias, 2135-275 Samora Correia 0
1712
grupele mijlocii și grupele mari Grădinița cu P.P. Nr.16, Focșani Focșani 0
1713
4ºA CEIP José Salazar El Ejido 0
1714
Β2 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
1715
Γ1 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
1716
6-latki Samorządowe Przedszkole Publiczne w Żarkach Letnisku Ul. Cicha 12B, 42-311 Żarki Letnisko 0
1717
Los chiquilicuatres C.E.I.P. San José Obrero Lácara 0
1718
Mr Lakatos Zsolt Primary Ingelheim 0
1719
4-А Шепетівський навчально-виховний комплекс № 3 у складі «Загальноосвітня школа І—III ступенів імені Натана Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою» Хмельницької області  Шепетівка 0
1720
Супер-стар Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 0
1721
Clasa a III-a Arges, Școala Gimnaziala Stolnici str peincipala nr 160 0
1722
Piticii Grădinița cu Program Prelungit,, Sfânta Maria ", Turda Turda 0
1723
Turma PP EB de Pedrógão Pequeno Rua da Escola 0
1724
Α΄- Β΄ Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 0
1725
4-Ж Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради Суми 0
1726
2º A EB Cruz de Argola Guimarães 0
1727
3.º B Dionísio Escola Dionísio dos Santos Matias Oeiras 0
1728
2 клас Рівнянський ліцей №5 с. Рівне 0
1729
Stelutelor Telega, Școala Gimnazială Nr.1 Telega 0
1730
7. a Костилівська ЗЗСО Рахів 0
1731
CEPr “Los Rosales” Huelva 0
1732
5a Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 0
1733
1, 3, 4 класи Яструбинська початкова школа Село Яструбине 0
1734
4.A ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 0
1735
1 клас Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 0
1736
Α - Β Δημοτικό Σχολείο Βαρβάρας Βαρβάρα Χαλκιδικής 0
1737
Magic Bees Liceul Tehnologic Energetic Dragomir Hurmuzescu DEVA 0
1738
1º Primaria CEIP SAN GINÉS PURCHENA 0
1739
Ursuletii GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 VASLUI Vaslui 0
1740
Albinuțele GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 VASLUI Vaslui 0
1741
3-В Таращанський академічний ліцей "Ерудит " м.Тараща 0
1742
Pregatitoare A Scoala Gimnaziala "Nicolae Balcescu",Ploiesti Ploiestj 0
1743
Clasa a IV-a B Scoala Gimnaziala "Nicolae Balcescu",Ploiesti Ploiestj 0
1744
IV B Scoala Gimnaziala,, Alexandru Ioan Cuza" Tg. Mures 0
1745
Clasa a II a B Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 0
1746
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 0
1747
1-В Ліцей 1 Івано-Фоанківськ 0
1748
Terceiro ano Centro Educacional Casinha Feliz Goiania 0
1749
Clasa 1 A (Clasa Ursuletilor) Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 0
1750
JI Grupo A Escola Básica do Miratejo Seixal 0
1751
4-А Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання Київ 0
1752
Buburuze B - Clasa pregătitoare Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 0
1753
Grupa Iepurasilor Gradinita cu PPnr 2 comuna Filipestii de Padure Comuna Filipestii de Padure 0
1754
Clasa a I-a Zărand ȘCOALA GIMNAZIALĂ ZĂRAND ZĂRAND 0
1755
Clasa pregătitoare B LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRĂGĂNEȘTI-OLT 0
1756
JI grupo D Escola Básica do Miratejo Seixal 0
1757
Clasa a III -a , Bătești Școală Gimnazială comuna Brazi Brazi 0
1758
4ºB CEIP José Salazar El Ejido 0
1759
Clasa I ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZBICENI, OLT Izbiceni 0
1760
2.º AJ Escola Básica José Afonso Seixal 0
1761
4.º AJ Escola Básica José Afonso Seixal 0
1762
1.ºC EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 0
1763
1ºAM Escola Básica do Miratejo Seixal 0
1764
4ºB PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
1765
Clasa Strumfilor Scoala Gimnaziala ,, Stefan cel Mare”, Dancu Dancu 0
1766
I B Școală Gimnazială Porolissum, Zalău Zalau 0
1767
5ºano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
1768
6ºano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
1769
Grupa mare A Licurici Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 0
1770
2-Б Комунальний заклад освіти " середня загальноосвітня школа 123" Дніпровмької міської ради Дніпро 0
1771
Clasa a IV-a Scoala Gimnaziala Valea Mare Babeni 0
1772
Clasa a IV-a B SCOALA GIMNAZIALA GRECI Greci, judetul Tulcea 0
1773
Clasa pregatitoare B SCOALA GIMNAZIALA GRECI Greci, judetul Tulcea 0
1774
1 B Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 0
1775
Grupa Stelutelor GPN. Victoria-Stauceni Sat Victoria, com. Stauceni 0
1776
Grupa Mare Școala Profesională Stolniceni-Prăjescu Stolniceni-Prăjescu 0
1777
1r A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1778
1r B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1779
2n A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1780
2n B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1781
3r A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1782
3r B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1783
4t A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1784
4t B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1785
5è A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1786
5è B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1787
6è A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1788
6è B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1789
3- А Запорізька гімназія № 83 Запорізької міської ради м.Запоріжжя 0
1790
4-В Початкова школа N11 Червоноград 0
1791
Grupa mică ,,Puișorii” Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 0
1792
2nA 22-23 Escola Maria Jesús Ortí i Abella La Sénia (Tarragona) 0
1793
2nB 22-23 Escola Maria Jesús Ortí i Abella La Sénia (Tarragona) 0
1794
4-Б Початкова школа N11 Червоноград 0
1795
1 КЗ "Дворічнокутянський ліцей" Харківська область 0
1796
2-A Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 0
1797
2 - Б Заклад загальної середньої освіти ''Корецький ліцей''Корецької міської ради м.Корець 0
1798
Clasa I Scoala Gimnazială "Carmen Sylva", Comuna Horia Horia 0
1799
LAS ALDEAS CPR MAESTRO JOSÉ ALCOLEA FUENTE OBEJUNA 0
1800
3 клас Верб'ятинська початкова школа Село Верб'ятин 0
1801
Minionilor Colegiul National Onisifor Ghibu Oradea Oradea 0
1802
4B Step by step Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 0
1803
Steluțele Școala gimnaziala prof.Lucian Pavel Oltenița 0
1804
Веселуни 3 Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 0
1805
Веселуни 3 Василівська гімназія Село Василівка 0
1806
Утківські супергерої Комунальний заклад "Утківський ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської облості смт. Утківка 0
1807
1º Ano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
1808
1 GS Nesskóli Neskaupstaður 0
1809
Grupa buburuzelor Gradinita Cu Program Prelungit nr 1 Santandrei Str. principala nr 13 0
1810
V a Școala Gimnazială nr 1 Sântandrei Bihor Sântandrei 0
1811
Α1 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1812
Α2 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1813
Α3 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1814
Α4 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1815
Α5 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1816
Β1 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
1817
Β2 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
1818
Γ1 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
1819
Clasa III Spataru Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 0
1820
3 Стебненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області с. Стебне 0
1821
Clasa a III- a C Step by Step Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 0
1822
Clasa ursuletilor Școala Gimnazială Nr. 1, loc. Independența Independența 0
1823
3ºD PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
1824
3ºA EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 0
1825
1.º A EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 0
1826
Clasa I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 MORENI MORENI 0
1827
Clasa I A Școala Gimnazială Nicolae Coculescu Scornicești 0
1828
3 клас Стебненська гімназія Звенигородської районної ради Звенигородського району Черкаської області Село Стебне 0
1829
clasa a IV-a C Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 0
1830
2c Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej Sucha Beskidzka 0
1831
RF4A EB Refojos Póvoa de Varzim 0
1832
II B Bucuresti, Scoala Gimnaziala NR. 133 BUCURESTI 0
1833
Grupa mijlocie/mare Gradinita cu program normal nr.1,Budesti,Neamt Budești 0
1834
Clasa a IV-a B Școala Gimnazială „Ion Luca Caragiale” Sibiu 0
1835
Clasa a IV-a B Scoala Gimnaziala ION LUCA CARAGIALE Tulce 0
1836
Clasa a VII a "Grigore T. Popa" Dănești Vaslui 0
1837
Clasa a III a "Grigore T. Popa" Dănești Vaslui 0
1838
Școala Gimnazială nr.43 "Ferdinand ", Constanța Constanța, Scoala gimnaziala nr 43 Ferdinand Constanța 0
1839
clasa a III-a Liceul „Carol I”, orașul Plopeni Plopeni 0
1840
3 клас Стебненська гімназія Звенигородської районної ради Звенигородського району Черкаської області Село Стебне 0
1841
Pregătitoare Școala Gimnazială Comișani Comișani 0
1842
3ºB PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
1843
1 Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 0
1844
Clasa I B Școala gimnaziala Nr 3 Voluntari Voluntari 0
1845
3ºA CD Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
1846
Clasa I, Isteții Școala Gimnazială "Avram Iancu " Unirea 0
1847
Clasa I E/ Exploratorilor Școala Gimnaziala Sfânta Vineri Mun Ploiești Ploiești 0
1848
Albinutele Gradinita cu Program Prelungit Nr.32, Ploiesti Ploiesti 0
1849
3ºC PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
1850
4 клас Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 0
1851
Clasa IB Școala Profesională, Comuna Starchiojd Comuna Starchiojd 0
1852
I A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.25 BRAȘOV 0
1853
Pregatitoare E SCOALA GIMNAZIALĂ NR 88 București 0
1854
Clasa I C Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 0
1855
VI-VIII Școala Gimnazială "Mihai Niculaiasa" Lămășeni 0
1856
2клас Степнянський ліцей, Слобожанської ради Вулиця робоча 12 0
1857
4 клас Будківський ліцей Маневицької селищної ради Камінь- Каширського району, Волинської області село Будки 0
1858
Grupa Albinuțelor A Școala Gimnazială Nr.1 Onești Onești 0
1859
Clasa IC Scoala Gimnaziala Constantin Morariu Pătrăuți Strada Principala 0
1860
4.ºA EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 0
1861
4.º Ano Colégio do Rio Colégio do Rio Portimão 0
1862
3.º A EB Cruz de Argola Guimarães 0
1863
5 AÑOS A CEIP Alférez Segura HUESA 0
1864
5 AÑOS B CEIP Alférez Segura HUESA 0
1865
PRIMERO A CEIP Alférez Segura HUESA 0
1866
Clasa a III_a Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 0
1867
SEGUNDO CEIP Alférez Segura HUESA 0
1868
CUARTO B CEIP Alférez Segura HUESA 0
1869
Turma A Escola Básica de Santar Viseu 0
1870
Clasa a II-a - Clasa Exploratorilor Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 0
1871
a III-a Școala Gimnazială Crângeni Comuna Crângeni, județul Teleorman 0
1872
Clasa a IV -a B Liceul „Carol I”, orașul Plopeni Plopeni 0
1873
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 0
1874
4°CM Escola Básica do Miratejo Seixal 0
1875
Turma 2 E. B. Marmeleira Marmeleira - Coimbra 0
1876
1-А Запорізька гімназія № 83 Запорізької міської ради м.Запоріжжя 0
1877
1º Primaria C.E.I.P. ANTONIO MACHADO 41430 La Luisiana (Sevilla) 0
1878
2º Primaria C.E.I.P. ANTONIO MACHADO 41430 La Luisiana (Sevilla) 0
1879
3º Primaria C.E.I.P. ANTONIO MACHADO 41430 La Luisiana (Sevilla) 0
1880
4º Primaria C.E.I.P. ANTONIO MACHADO 41430 La Luisiana (Sevilla) 0
1881
1º Primaria A Stma. Trinidad trinitarios Córdoba 0
1882
1º Primaria B Stma. Trinidad trinitarios Córdoba 0
1883
2º Primaria A Stma. Trinidad trinitarios Córdoba 0
1884
2º Primaria B Stma. Trinidad trinitarios Córdoba 0
1885
Clasa a II-a A Școala Gimnazială „Grigore Tabacaru”, Hemeiuș, Jud. Bacău Bacau 0
1886
Clasa a III-a A ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GRIGORE TABACARU "HEMEIUȘ Bacău, Hemeiuș 0
1887
2 клас Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 0
1888
3-Г Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 0
1889
Último curso de infantil y 1º de primaria C.E.I.P. San Isidro Labrador España 0
1890
Grupa mare Broscuțele Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 0
1891
Криворіжці Криворізька гімназія 122 Кривий Ріг 0
1892
Clasa a III-a Școala Gimnazială Ostra Ostra 0
1893
Pillangó Kadarka utcai óvoda Budapest 0
1894
Cls a IV a A ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 GEORGE USCATESCU TG - CĂRBUNEȘTI 0
1895
Clasa a III-a ȘCOALA GIMNAZIALĂ DÂRZA - CREVEDIA Dârza, Crevedia 0
1896
ΤΜΗΜΑ 1 31ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1897
ΤΜΗΜΑ 2 31ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1898
2 - Б Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Вільнянської міської ради Вільнянськ 0
1899
3-Б Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Вільнянської міської ради Вільнянськ 0
1900
Grupa Mare B GRADINITA CU P.P.NR.1 COM. MATCA JUD. GALATI 0
1901
3.º ano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
1902
I A Școala Gimnazială "Elena Farago" Craiova 0
1903
Piratinhas Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1904
PRIMER DE PRIMÀRIA ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 0
1905
Albinutele a III a Școala Gimnazială Lunca Priporului Nehoiu Nehoiu 0
1906
a III a Albinutele Scoala Gimnaziala "Lunca Priporului"Nehoiu Nehoiu 0
1907
2 -Бджілки Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вільнянської міської ради Вільнянськ 0
1908
9-Б Сарненська гімназія №3 Сарни 0
1909
Першачки Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради м. Олександрія 0
1910
GRUPA MARE "B" Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1911
9 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 0
1912
Grupa Mare Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 0
1913
2-Б Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 0
1914
ΤΜΗΜΑ 2 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΟΡΩΝΗΣ ΣΟΡΩΝΗ ΡΟΔΟΥ 0
1915
Τμήμα 1 ??????? Αθήνα 0
1916
3ºB JUAN GÜELL CEIP JUAN GÜELL TALAYUELA (CÁCERES) 0
1917
Clasa Razelor de Soare Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 0
1918
1 група “Мики Маус” ДГ “Валентина Терешкова” Батановци 0
1919
Pregătitoare C LICEUL EUGEN PORA CLUJ NAPOCA 0
1920
2 б ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 0
1921
4D Scoala Gimnaziala ,, M.Eminescu “ Rădăuți Radauti 0
1922
Clasa a II a Școala Gimnaziala Dimitrie Luchian Piscu 0
1923
a IV a Calarasi, Scoala Gimnazială nr.1 Cuza Vodă Comuna CUZA VODA jud.Calarasi 0
1924
CPC Școala Gimnazială Grigore Moisil Ploiești Ploiești 0
1925
Veselii dumbraveni clasa a IV-a Școala Gimnazială Avram Iancu Unirea Unirea 0
1926
Clasa I Școala Gimnazială Carani Carani 0
1927
Grupa Mijlocie GRADINITA KLUGE KINDER Bucharest 0
1928
Clasa a III-a Scoala Gimnazială, Comuna Olari Comuna Olari, Judetul Prahova 0
1929
Α3 ΕΕΕΕΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΝΕΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙ ΠΙΕΡΙΑΣ 0
1930
Clasa IB Scoala Gimnaziala Constantin Morariu Pătrăuți Strada Principala 0
1931
a VI a Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 0
1932
Clasa albinuțelor Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 0
1933
Clasa buburuzelor Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 0
1934
5 клас Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 0
1935
Clasa a VII-a Școala Profesională Corlățel Corlățel 0
1936
Grupa mijlocie Școala Gimnazială Mihăești Mihăești 0
1937
Grupa Ursuleților Manesti, Școala Gimnazială,,Gheorghe Diboș Mănești 0
1938
Α1 Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 0
1939
Α2 Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 0
1940
Α3 Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 0
1941
Clasa I Mickey&Minnie Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 0
1942
1-Б Ліцей 11 Павлоград, Дніпропетровська область 0
1943
Clasa Pregatitoare ,,A" Scoala Gimnaziala Nr.1,sat Pildesti Pildesti,jud.Neamt 0
1944
Clase Eva C.E.I.P. Juan XXIII Alhabia 0
1945
a III -a B ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 GEORGE USCATESCU TG - CĂRBUNEȘTI 0
1946
5 клас Галицинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Галициново 0
1947
a V-a Rugineşti Ruginesti, Scoala Gimnazială Ruginesti 0
1948
Clasa I A ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 GEORGE USCATESCU TG - CĂRBUNEȘTI 0
1949
II Școala Gimnazială Scorțoasa Loc. Scorțoasa, Judet buzau 0
1950
Claaa a III a D ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.28 GALAȚI 0
1951
Clasa I - Fluturașilor Scoala Gimnaziala "Aurel Hornet" Tudor Vladimirescu Braila 0
1952
klasa 7 b Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza Jaworzno 0
1953
6è A Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1954
5è A Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1955
5è B Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1956
6èB Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1957
2n B Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1958
Castil de Campos C.P.R. Tiñosa Priego de Córdoba 0
1959
1 клас 45 Київ 0
1960
Tęczowe Nutki Zespół Przedszkolny w Szprotawie Szprotawa 0
1961
Clasa Pregatitoare A Școala Gimnazială Grigore Moisil Ploiești Ploiești 0
1962
SEÑO GEMA CEIP VEINTIOCHO DE FEBRERO HUÉRCAL DE ALMERÍA 0
1963
PRIMER CICLO CEIP VEINTIOCHO DE FEBRERO HUÉRCAL DE ALMERÍA 0
1964
Clasa abia B Colegiul Național Ion Minulescu SLATINA 0
1965
IV C Colegiul Național Ion Minulescu SLATINA 0
1966
Clasa a II-a Școala Gimnazială Măicănești MĂICĂNEŞTI 0
1967
1r B Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1968
3.ºB EB Quinta do Campo Rua Cidade de Évora Corroios 2855-137 CORROIOS 0
1969
Grupa mijlocie Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1970
E2-4B EB1/JI-N⁰2 DO LAVRADIO EB1/JI- N⁰2 do Lavradio 0
1971
2-A КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 0
1972
testerCZ testerCZ testerCZ 0
1973
GRUPA MICA Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1974
GRUPA MARE A Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1975
Νήποα- προνήπια 2ο νηπιαγωγείο Αγίου Αθανασίου Δοξάτο 0
1976
CLASA SIMULTANĂ II-III ȘCOALA GIMNAZIALĂ BALINȚ Loc. BALINȚ, NR 163, COM. BALINȚ, JUD.TIMIȘ 0
1977
Clasa pregătitoare A Liceul Tehnologic „Udrea Băleanu” Băleni, Dâmbovița 0
1978
Clasa pregătitoare A Liceul Tehnologic „Udrea Băleanu” Băleni, Dâmbovița 0
1979
Clasa minionilor Scoala Primara nr.1 Carandeni Carandeni 0
1980
Gargarite Gradinita cu Program Prelungit nr.40 Ploiesti Ploiesti 0
1981
Teste Teste Teste 0
1982
2 клас Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 0
1983
5 клас Сарненська гімназія 3 вул вулиця Шкільна, 27, Сарни, Рівненська область, 34500 0
1984
7G Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu Wojska Polskiego 25 0
1985
Fluturașii sclipitori Liceul Teoretic "Emil Racoviță " Techirghiol 0
1986
3 клас Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 0
1987
2.º ano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
1988
CLASSE DELS GRANS ESCOLA SERRA DE PRADES PRADES 0
1989
Α Ειδικό Δημοτικό Σχολείο και Ειδικό Νηπιαγωγείο Καλλιθέας Λήμνου ΛΗΜΝΟΣ 0
1990
Sexto de Primaria C.E.I.P GALDAMES Ayamonte 0
1991
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΟΡΩΝΗΣ ΣΟΡΩΝΗ ΡΟΔΟΥ 0
1992
Α Ειδικό Δημοτικό Σχολείο και Ειδικό Νηπιαγωγείο Καλλιθέας Λήμνου ΛΗΜΝΟΣ 0
1993
Α Ειδικό Δημοτικό Σχολείο και Ειδικό Νηπιαγωγείο Καλλιθέας Λήμνου ΛΗΜΝΟΣ 0
1994
Τμήμα 1 15ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 0
1995
1º B CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1996
1º C CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1997
2º A CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1998
2º B CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1999
Coales 2nB Escola Catalunya Sabadell 0
2000
Animals marins 2nA Escola Catalunya Sabadell 0
2001
Α Ειδικό Δημοτικό Σχολείο και Ειδικό Νηπιαγωγείο Καλλιθέας Λήμνου ΛΗΜΝΟΣ 0
2002
Α1 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
2003
4-б Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 0
2004
4-б Ліцей19 м. Кам'янського Дніпропетровська обл. м. Кам'янське 0
2005
Α2 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
2006
Cercetașii Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 0
2007
Clasa a IV-a A - CLASA FLORILOR Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 0
2008
Grupa Albinuțelor Grădinița cu Program Normal, Heltiu /Bacau Sat:Heltiu, comuna :Caiuți, județ :Bacău 0
2009
Grupa Albinutelor, Gpn Caiuti Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 0
2010
Fluturașii Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 0
2011
Grupa Albinuțelor- G.P.N. Blidari Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 0
2012
Eb1 de Belide EB1 de Belide Rua Nossa Senhora da Saúde 0
2013
5B Colegiul Național de Informatică"Carmen Sylva" Petroșani 0
2014
Β1 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
2015
Β2 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
2016
Γ1 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
2017
Γ2 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
2018
Β4 ΕΕΕΕΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΝΕΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙ ΠΙΕΡΙΑΣ 0
2019
Γ4 - Δ4 ΕΕΕΕΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΝΕΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙ ΠΙΕΡΙΑΣ 0
2020
Δ 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
2021
Δ 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
2022
Α  Littles Προνήπιο και το Νηπιαγωγείο Αθήνα 0
2023
Γ΄ - Δ΄ Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 0
2024
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΜΗΜΑ 3 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 0
2025
ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ 3 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 0
2026
Românașii Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 0
2027
2°A C.E.I.P. TRINA RULL Olula del Río 0
2028
Clasa a IV a B Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
2029
Grupa mijlocie Grădinița cu Program Prelungit "Ion Creangă" Slatina 0
2030
Mică Spiru Vergulescu Grădinița cu Program Prelungit "Ion Creangă" Slatina 0
2031
4 Львівська СЗШ №49 Львів 0
2032
Clasa simultana Școala Gimnazială Jitia Jitia 0
2033
4-В клас Березнівський ліцей №2 Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області м. Березне 0
2034
4-В клас Опорний заклад-ліцею 2 Березівської міської ради Одеської області Березівка 0
2035
Clasa I Scoala Gimnaziala nr. 1 Bicazu Ardelean Loc. Bicazu Ardelean 0
2036
Klasa bohaterow Szkola Podstawowa im. B. Chrobrego w Żórawinie Żórawina 0
2037
Trzecia B Szkola Podstawowa nr 7 Skarżysko-Kamienna 0
2038
Trzecia B Szkoła Podstawowa nr 7 w Kłodzku Kłodzko 0
2039
Klasa 2 - Tarnawa Dolna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickej 42-152 Opatów 0
2040
Pierwszaki Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickej 42-152 Opatów 0
2041
Klasa 1a Szkoła Podstawowa nr 11 Olsztyn 0
2042
1c Szkoła Podstawowa nr 2 w Czeladzi Czeladź 0
2043
Grupa II Przedszkole nr 25 Warszawa 0
2044
Wspaniali Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach Porczyny 0
2045
Pszczółki Przedszkole Miejskie nr 13 w Mielcu Mielec 0
2046
Pszczółki z 1a Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 0
2047
ΤΜΗΜΑ 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΙΓΡΙΟΥ ΣΙΓΡΙ 0
2048
ΤΜΗΜΑ 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΙΓΡΙΟΥ ΣΙΓΡΙ 0
2049
Biedronki Przedszkole ekologiczno-językowe „Poziomka” Włynkówko 0
2050
Ważniaki Przedszkole "Smerfna Chata" Włocławek 0
2051
Klasa 1 Szkola Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 Im. Janusza Korczaka w Zabrzu Zabrze 0
2052
Klasa 3 Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Psary 0
2053
Klasa 1 Stowarzyszenie ,,Edukator" w Łomży Szkoła Podstawowa w Choszczewie Choszczewo 0
2054
4a Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka Łódź 0
2055
4b Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka Łódź 0
2056
4a Społeczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa EDUKACJA Łódź 0
2057
Klasa IC Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Gdańsk 0
2058
4c Społeczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa EDUKACJA Łódź 0
2059
3-Б Войнилівський ліцей Войнилів 0
2060
Pszczółki Miejskie Przedszkole nr 18 w Rudzie Śląskiej Ruda Śląska 0
2061
Oddział przedszkolny 0a Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 0
2062
klasa czwarta Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 0
2063
Klasa III Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Poizdowie