KAMPANIA W PRAKTYCE
Szkoły w ponad 20 krajach na całym świecie współpracują, aby stworzyć społeczność miliona dzieci, które będą realizować jedną ważną misję – ocalenia swoich dziadków.
RANKING LIDERÓW
Czy Twoje dziecko i jego szkoła mogą znaleźć się
w czołówce uczestników kampanii Bohaterowie Załogi FAST z całego świata?
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
REKORD ŚWIATA
Czy chcesz pomóc nam ustanowić rekord Guinnessa?
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
STRONA SPOŁECZNOŚCI
Zainspiruj się historiami zwyczajnych ludzi, którzy w niezwykły sposób odmieniają życie innych.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
E-BOOKI
Na tej stronie internetowej dostępnych jest pięć interaktywnych e-booków, które mają pomóc dzieciom w ich edukacyjnej podróży w ramach kampanii Bohaterowie Załogi FAST.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
RANKING LIDERÓW
Nasza tablica wyników pokazuje wszystkie niesamowite szkoły biorące udział w kampanii.
Dzieci mogą pomóc swojej klasie i szkole piąć się w górę na tablicy liderów, zdobywając punkty za edukowanie swoich rodziców w Centrum dowodzenia, wykonywanie zadań zawartych w e-bookach i ustanawianie osobistych rekordów w grach internetowych. Punkty zebrane indywidualnie przez poszczególne dzieci są sumowane w celu obliczenia wyniku klasy i szkoły – zatem do dzieła!
FILTRUJ:
NRSZKOŁAKRAJMIEJSCOWOŚĆPUNKTY:
1
Brackenfell Primary Cape Town 400238
2
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 380378
3
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 235710
4
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 201834
5
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 169370
6
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 133618
7
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 97880
8
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 92980
9
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 83524
10
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 79646
11
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 70739
12
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 64190
13
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 63778
14
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 61908
15
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 61352
16
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 60000
17
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 60000
18
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 59993
19
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 56936
20
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 51200
21
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 50190
22
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 45800
23
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 45100
24
Ntwasahlobo Primary Cape Town 45000
25
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 43720
26
Ceip Francisco Valdés Don Benito 41536
27
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 41438
28
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 40800
29
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 40600
30
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 40400
31
Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 40200
32
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 39501
33
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 39280
34
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 38690
35
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 38621
36
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 38428
37
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 38297
38
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 36840
39
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 36081
40
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 36000
41
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 35000
42
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 35000
43
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 35000
44
Bellville Primary School Bellville 35000
45
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 35000
46
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 35000
47
Colégio Nossa Senhora do Carmo Ituverava- São Paulo 33261
48
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 31719
49
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 31500
50
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 30500
51
DMD Ovi Debrecen 30000
52
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
53
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 30000
54
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 30000
55
SP Wydminy Wydminy 30000
56
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 30000
57
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 29140
58
ZŠ Pugačevova Humenné 27960
59
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 27530
60
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 27476
61
Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 26400
62
НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 26400
63
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 26200
64
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 25600
65
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25500
66
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25500
67
Бурштинський НВК м. Бурштин 25500
68
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25500
69
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 25400
70
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25400
71
Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 25400
72
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25400
73
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 25300
74
Midgard School Kyiv 25300
75
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 25300
76
ICS Da Vinci Cornaredo 25200
77
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25200
78
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 25200
79
"Saulė" Joniškis 25200
80
Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 25200
81
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25200
82
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 25200
83
CEIP MIRAMAR San Fernando 25200
84
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 25200
85
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25100
86
Орелецька гімназія Село Орелець 25100
87
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 25100
88
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25100
89
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25100
90
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 25100
91
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25100
92
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 25100
93
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25100
94
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 25100
95
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25100
96
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 25100
97
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25100
98
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25100
99
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 25000
100
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
101
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
102
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
103
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
104
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
105
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
106
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
107
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
108
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 25000
109
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
110
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 25000
111
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
112
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
113
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 25000
114
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 25000
115
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
116
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
117
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 25000
118
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
119
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
120
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
121
I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 25000
122
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 25000
123
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 25000
124
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 25000
125
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
126
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
127
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
128
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
129
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
130
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 25000
131
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
132
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25000
133
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
134
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 25000
135
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
136
LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” București 25000
137
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25000
138
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
139
CEIP Puente Real Badajoz 25000
140
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 25000
141
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
142
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
143
Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
144
ZŠ Mierová 46 Bratislava 25000
145
Colégio João Paulo II Braga 25000
146
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
147
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
148
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
149
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
150
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
151
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
152
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 25000
153
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 25000
154
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
155
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
156
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
157
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
158
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 25000
159
Colegio Almedina Córdoba 25000
160
Materská škola Štrba Štrba 25000
161
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
162
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
163
C.D Santa María Micaela Granada 25000
164
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
165
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 25000
166
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
167
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
168
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
169
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
170
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 25000
171
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 25000
172
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
173
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
174
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
175
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 25000
176
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
177
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
178
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
179
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
180
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
181
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
182
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
183
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 25000
184
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 25000
185
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
186
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
187
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 25000
188
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
189
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
190
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
191
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
192
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
193
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
194
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
195
Ліцей №66 ЛМР Львів 25000
196
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
197
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
198
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
199
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
200
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
201
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
202
Одеський НВК 13 Одеса 25000
203
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
204
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
205
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
206
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 25000
207
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 25000
208
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 25000
209
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
210
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
211
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
212
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
213
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
214
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
215
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
216
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
217
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
218
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
219
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
220
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
221
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
222
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
223
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
224
СУ Васил Левски-СЕВЛИЕВО Севлиево 25000
225
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 25000
226
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
227
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
228
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
229
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
230
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
231
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
232
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
233
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
234
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
235
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
236
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
237
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 25000
238
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
239
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
240
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
241
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
242
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
243
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
244
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25000
245
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
246
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
247
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
248
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
249
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
250
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 25000
251
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
252
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25000
253
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
254
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 25000
255
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
256
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
257
CEIP Alba Plata Cáceres 25000
258
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 25000
259
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
260
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
261
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
262
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
263
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
264
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
265
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
266
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 25000
267
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
268
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25000
269
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 25000
270
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
271
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
272
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
273
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
274
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
275
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
276
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
277
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
278
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
279
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 25000
280
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 25000
281
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
282
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
283
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
284
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 25000
285
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
286
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25000
287
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25000
288
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
289
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
290
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
291
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
292
Гірський НВК с. Гірське 25000
293
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
294
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
295
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
296
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
297
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
298
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
299
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
300
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
301
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
302
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
303
EB Mamodeiro Aveiro 25000
304
Березинський НВК пгт Березине 25000
305
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
306
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 25000
307
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
308
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
309
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 25000
310
Materská škola Zohor Zohor 25000
311
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 25000
312
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
313
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 25000
314
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
315
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 25000
316
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25000
317
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
318
Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 25000
319
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
320
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
321
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 25000
322
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
323
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
324
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
325
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
326
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25000
327
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
328
Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 25000
329
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
330
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25000
331
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
332
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25000
333
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
334
Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca 25000
335
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
336
Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 25000
337
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
338
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
339
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
340
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
341
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
342
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
343
Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 25000
344
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 25000
345
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
346
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 25000
347
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 25000
348
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 25000
349
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 25000
350
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
351
Scoala Gimnaziala Tutana, Baiculesti Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
352
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 25000
353
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
354
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
355
Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 25000
356
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
357
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25000
358
Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 25000
359
Escola Joventut Callús 25000
360
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
361
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
362
Zssmš Margecany Margecany 25000
363
Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 25000
364
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
365
Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 25000
366
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
367
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 25000
368
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 25000
369
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
370
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 25000
371
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
372
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 25000
373
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 25000
374
Gradinita cu program prelungit nr.33, Brasov Brasov 25000
375
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
376
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 25000
377
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 25000
378
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
379
Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 25000
380
Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 25000
381
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
382
MŠ Osloboditeľov Humenné 25000
383
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 25000
384
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
385
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
386
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
387
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 25000
388
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 25000
389
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
390
Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 25000
391
Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 25000
392
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 25000
393
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 25000
394
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
395
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 25000
396
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 25000
397
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 25000
398
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
399
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25000
400
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 25000
401
Escola Prova 2 Barcelona 25000
402
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
403
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 25000
404
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
405
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 25000
406
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 25000
407
64 школа Ташкент 25000
408
Základná škola Trebišov 25000
409
Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brașov Brasov 25000
410
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
411
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 25000
412
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 25000
413
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 25000
414
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
415
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
416
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
417
Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 25000
418
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
419
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
420
СУ Васил Левски 25000
421
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
422
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
423
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ-ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 201 25000
424
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
425
Henkel škôlka Bratislava 25000
426
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 25000
427
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
428
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 25000
429
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
430
Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 25000
431
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25000
432
Заставнівська гімназія Заставна 25000
433
Жуківська гімназія Шкільна, 59 25000
434
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
435
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
436
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
437
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
438
ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 25000
439
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 25000
440
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
441
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
442
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 25000
443
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
444
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 25000
445
3ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 25000
446
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
447
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25000
448
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
449
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
450
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
451
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
452
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
453
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
454
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 25000
455
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
456
25000
457
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
458
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
459
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 25000
460
Старововчинецький ліцей Чернівці 25000
461
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
462
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
463
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
464
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 25000
465
25000
466
Kingsway Park Public School 25000
467
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
468
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 25000
469
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
470
Woodcrest Public School 25000
471
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 25000
472
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
473
ZŠ Obyce Obyce 25000
474
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
475
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 25000
476
Duhova škôlka Bratislava 25000
477
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 24310
478
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 20800
479
Escola terra Nostra Olost 20400
480
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20400
481
Νηπιαγωγείο Καστροσυκιάς Καστροσυκιά 20300
482
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 20300
483
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 20300
484
Materská škola Žehra 10 20100
485
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20100
486
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20100
487
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 20000
488
Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 20000
489
Colegiul Național ,,Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cluj-Napoca 20000
490
Základná škola Košice 20000
491
Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 20000
492
Materská škola Dneperská 8 Košice Košice - Nad jazerom 20000
493
ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 20000
494
Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 20000
495
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 20000
496
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 20000
497
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 20000
498
Одеський ліцей "Європейський" Одеса 20000
499
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20000
500
Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 20000
501
Základná škola s materskou školou Babín Babín 37 20000
502
2020: Stone House Elliot 20000
503
Test Name Test Town 20000
504
Одеський НВК № 84 м. Одеса 20000
505
Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 20000
506
Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 20000
507
Комунальний заклад "Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради" с.Верба, Рівненська область 20000
508
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 10" Кам'янської міської ради Кам'янське 20000
509
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 20000
510
Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області село Войниха 20000
511
Комунальний заклад "Раденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Олешківської міської ради Раденськ вулиця Гагаріна 1а 20000
512
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаїв 20000
513
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київська область, смт.Коцюбинське, вул.Понмарьова 6/4 20000
514
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Мерефа 20000
515
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Siercza 20000
516
Решетилівська філія І ступеня з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей ім І Л Олійника Решетилівський міської ради" Решетилівка 20000
517
Сімерський ДНЗ Село Сімер 20000
518
КЗ "В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ступенів" Село В'язівок Павлоградський район Дніпропетровська область 20000
519
Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 20000
520
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 20000
521
Навчально-виховний комплекс 2 Донецька область, м. Покровськ, вул. 1 травня, 63 20000
522
Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 20000
523
Pálmonostorai Napsugár Óvoda és Szociális Szolgáltató 6112 Pálmonostora Táncsics Mihály utca 10. 20000
524
Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 20000
525
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кропивницкий 20000
526
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
527
Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с.Піддубці,Підгайцівської ОТГ с.Піддубці,Луцького району,Волинської області 20000
528
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 20000
529
Одеська загальноосвітня школа №107 Одеса 20000
530
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance Rotmanka 20000
531
Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Вишеньки 20000
532
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 20000
533
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
534
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 20000
535
Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 20000
536
Základná škola, Šarfická 301, Blatné Blatné 20000
537
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 20000
538
Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 20000
539
3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 20000
540
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
541
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 20000
542
Przedszkole Miejskie nr 13 im Juliana Tuwima Będzin 20000
543
ЗОШ №2 Покровської міської ради Покровськ 20000
544
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 20000
545
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області Мелітополь 20000
546
Перечинський заклад дошкільної освіти ясла - садок "Веселка" Перечин 20000
547
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 20000
548
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 20000
549
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 20000
550
ЗОШ№3 Рівне 20000
551
Șăulia, Școala Gimnazială Șăulia 20000
552
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
553
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
554
Bucuresti, Scoala Gimnaziala NR. 133 BUCURESTI 20000
555
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 20000
556
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 20000
557
2ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου Μακροχώρι Ημαθίας 20000
558
Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 20000
559
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
560
Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 20000
561
Materská škola Holčíkovce 20000
562
Agrupamento de escolas dr. José leite de Vasconcelos Tarouca 20000
563
Základná škola, Fábryho 44, Košice Fábryho 44, 040 22 Košice 20000
564
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20000
565
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 20000
566
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26 Рівненської міської ради Рівне 20000
567
Лубенський НВК 9 Лубни 20000
568
A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 20000
569
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
570
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
571
2020: Skukuza ECD Centre Skukuza 20000
572
Amor de Dios CÁDIZ 20000
573
Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 20000
574
Thinkglobal Lviv Львів 20000
575
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
576
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
577
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 20000
578
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
579
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 20000
580
Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області Володимирівка (Донецька обл., Волноваський р-н) 20000
581
ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 20000
582
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 20000
583
ZŠ Ilava Medňanská 514/5 Ilava 20000
584
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 20000
585
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 20000
586
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20000
587
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
588
CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 20000
589
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
590
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20000
591
Часовоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 м. Часів Яр вул. Д.Скрипниченка, 49 20000
592
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
593
139 ОУ "Захарий Круша" София 20000
594
Рівненська гімназія «Гармонія» Рівне 20000
595
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
596
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
597
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівне 20000
598
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
599
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
600
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
601
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20000
602
Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 20000
603
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
604
CDP: Santo Domingo Granada 20000
605
Bucuresti, Scoala Gimnazială nr 188 Bucuresti 20000
606
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 20000
607
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 20000
608
Základná škola Blatné Blatné 20000
609
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 20000
610
Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 20000
611
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 20000
612
Základná škola Bratislava 20000
613
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 20000
614
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 20000
615
Základná škola Ilava 20000
616
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 20000
617
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 20000
618
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 20000
619
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
620
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 20000
621
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 20000
622
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 20000
623
test test 20000
624
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA LABUDY STRZEPCZ 20000
625
Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 20000
626
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
627
БЪЛГАРСКО УЧИЛИЩЕ КИРИЛ И МЕТОДИЙ - ОРХУС Орхус 20000
628
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 20000
629
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
630
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 20000
631
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 20000
632
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 20000
633
Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступені 6в Новоукраїнка 20000
634
ЗОШ№3 Рівне 20000
635
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст с-ща Шевченко Волноваського району Донецької області с-ще Шевченко 20000
636
Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 20000
637
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
638
Матусівський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" с. Матусів 20000
639
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20000
640
Житомирська спеціальна школа#1 Житомирської обласної ради Житомир 20000
641
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 20000
642
Základná škola s materskou školou Novoť Novoť 20000
643
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Ужгород 20000
644
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
645
2020: Stone House Elliot 20000
646
Szépvölgyi Napköziotthonos Óvoda Halmajugra 20000
647
Херсонська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 55 Херсон 20000
648
Обтівський ліцей с Обтове 20000
649
Materská škola Hodruša-Hámre Hodruša - Hámre 20000
650
Бердичівська школа НВК №10 м. Бердичів 20000
651
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
652
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 20000
653
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 20000
654
Волноваський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1,м.Волноваха, Донецької обл. м.Волноваха 20000
655
Braila, Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Braila 20000
656
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
657
Turda, Scoala Gimnaziala ,,Horia, Closca si Crisan Turda 20000
658
Turda, Școala Gimnazială Horia, Cloșca și Crișan Turda 20000
659
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20000
660
Горошинський заклад загальної середньої освіти с. Горошине Полтавської області 20000
661
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
662
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
663
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20000
664
Colegio Argantonio Cádiz 20000
665
Materská škola Nový Salaš Nový Salaš 83 20000
666
Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"" с. Подільське 20000
667
tmyschool test 20000
668
smyschool test 20000
669
Fountainhead School Surat 20000
670
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
671
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 20000
672
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа 1-111 ступенві №5" Полтава 20000
673
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 20000
674
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
675
Cuciulata, Școala Gimnazială "Aron Pumnul" Cuciulata 20000
676
dfg dsfg 20000
677
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 20000
678
MATERSKÁ ŠKOLA,TATRANSKÁ21,ELOKOVANÉ PRACOVISKO ZA VODOU 14,064 01 STARÁ ĽUBOVŇA STARÁ ĽUBOVŇA 20000
679
Napsugár Óvoda Hajdúböszörmény 20000
680
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 20000
681
Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Полтавська область Глобинський район село Обознівка вулиця Перемоги 5 20000
682
Onelink Test School 20000
683
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 20000
684
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
685
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
686
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
687
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
688
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
689
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
690
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
691
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
692
Pitești, Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești 20000
693
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 20000
694
La Salle San Rafael Madrid 20000
695
Turda, Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda 20000
696
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
697
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
698
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
699
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
700
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
701
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
702
Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
703
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
704
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
705
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
706
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
707
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 20000
708
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
709
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 20000
710
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
711
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 20000
712
Caransebes, Colegiul Național CD Loga Caransebeș 20000
713
Cluj Napoca, Iuliu Hateganu Cluj-Napoca 20000
714
Amzacea, Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea 20000
715
Ideciu de Sus, Grădinița cu Program Normal Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20000
716
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 20000
717
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 20000
718
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
719
Satu-Mare, Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 20000
720
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 20000
721
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 20000
722
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
723
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 20000
724
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
725
Základná škola Rudňany Rudňany 20000
726
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
727
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
728
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
729
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
730
ЦР Студія Щастя Ужгород 20000
731
Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa Farcasa 20000
732
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
733
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
734
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 20000
735
Przedszkole nr 52 Lublin 20000
736
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
737
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 20000
738
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
739
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
740
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
741
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
742
Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 20000
743
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 20000
744
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
745
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 20000
746
Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 20000
747
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
748
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
749
Bucuresti, GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 20000
750
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
751
Bucuresti, Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 20000
752
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 20000
753
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
754
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 20000
755
Escola Gracia Prueba Barcelona 20000
756
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
757
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
758
Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 20000
759
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
760
Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 20000
761
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
762
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
763
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
764
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
765
București, Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
766
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 20000
767
București, Grădinița ”Licurici” București 20000
768
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
769
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
770
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
771
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
772
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
773
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 20000
774
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 20000
775
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
776
Rosiori de Vede, Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 20000
777
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
778
Bucuresti, Gradinita nr. 137 Bucuresti 20000
779
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
780
Lithuania Test School 1 Vilnius 20000
781
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
782
G.P.N.NR.3 POIANA LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
783
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 20000
784
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
785
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
786
test test 20000
787
test test 20000
788
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
789
Test School Test 20000
790
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
791
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
792
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
793
Kelmės Kražantės progimnazija Kelmė 20000
794
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
795
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
796
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
797
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
798
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
799
Mariehamn Primary School Mariehamn 20000
800
ORAS, NUME SCOALA COMPLET ORAS 20000
801
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 20000
802
Lemland International School Lemland 20000
803
20000
804
20000
805
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
806
Best School Grosswinternheim 20000
807
20000
808
21ο & 85o Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 20000
809
Algonquin Avenue Public School 20000
810
Ecole Gron Morgan Public School 20000
811
20000
812
Fox in the pine Θεσσαλονίκη 20000
813
grape bajkalska 22 20000
814
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
815
20000
816
школа №248 Tashkent 20000
817
20000
818
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20000
819
Scoala generala nr 1 București 20000
820
ORAS, NUME SCOALA COMPLET(EX: BUCURESTI,SC. GEN. NR 1, ION TIRGOVISTE BUCURESTI 20000
821
EXEMPLU NUME SCOALA COMPLET(SC. GEN. NR 1 PETRACHE POENARU EXEMPLU ORAS: BUCURESTI 20000
822
INTRODUCETI URMATORUL FORMAT:ORAS,NUME SCOALA COMPLET,NUMAR SCOALA.EX:BUCURESTI,SC. GEN. NR 1,PETRACHE POENARU INTRODUCETI ORASUL 20000
823
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
824
Materská škola Žehra 10 20000
825
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
826
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 20000
827
Școala Tudor Arghezi București București 20000
828
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
829
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 20000
830
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
831
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 20000
832
SMŠ AKADEMIK Košice 20000
833
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 20000
834
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 20000
835
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 20000
836
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20000
837
Przedszkole nr 62 Warszawa 20000
838
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 20000
839
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 20000
840
Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 20000
841
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 20000
842
Galați, Gradinita cu PP Mugurel Galați 20000
843
Botosani, DIMĂCHENI, SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 Dimăcheni 20000
844
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
845
Cluj-Napoca, CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 20000
846
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
847
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 20000
848
Grădinița cu p.p nr.30 Galați 20000
849
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
850
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
851
Lučenec 20000
852
Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
853
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 20000
854
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
855
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
856
Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 20000
857
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
858
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
859
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
860
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
861
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 20000
862
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
863
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
864
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20000
865
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
866
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
867
the best hight shool Towt 20000
868
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
869
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 20000
870
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 20000
871
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
872
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
873
Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 20000
874
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 20000
875
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
876
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 20000
877
ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 20000
878
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 20000
879
13ο ΝΗΠ ΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 20000
880
72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
881
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 20000
882
Войнилівський ліцей Войнилів 20000
883
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 20000
884
Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 20000
885
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 20000
886
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 20000
887
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
888
ТЕСТ за училище София 20000
889
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20000
890
2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 20000
891
Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 20000
892
опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 20000
893
Bucuresti, Sector 5, Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 20000
894
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20000
895
Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 20000
896
Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 20000
897
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 20000
898
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20000
899
Onelink Test School 20000
900
Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 20000
901
Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 20000
902
Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 20000
903
Херсонська гімназія #16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради Херсон 20000
904
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 20000
905
SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 20000
906
SP6 Ustroń Ustroń 20000
907
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 20000
908
2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 20000
909
Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 20000
910
Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 20000
911
ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 20000
912
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 20000
913
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 20000
914
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 20000
915
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 20000
916
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 20000
917
Bucuresti, Colegiul National Elena Cuza BUCURESTI 20000
918
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 20000
919
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 20000
920
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 20000
921
Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 20000
922
Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 20000
923
Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 20000
924
ЗЗСО "Млинківська загальносвітня школа І-ІІІ ст." с.Млинок 20000
925
CEIP GUADIANA BADAJOZ 20000
926
Cтаніславчицький навчально - виховний комплекс " Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І - ІІ ступенів " Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області с. Станіславчик 20000
927
Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 20000
928
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 20000
929
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 20000
930
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 20000
931
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 20000
932
НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 20000
933
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 20000
934
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 20000
935
гімназія симоненка львів 20000
936
Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 20000
937
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 20000
938
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 20000
939
КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 20000
940
Základná škola Liptovská Štiavnica 20000
941
Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 20000
942
Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 20000
943
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20000
944
Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 20000
945
Bucuresti, Colegiul National Bucuresti 20000
946
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради с. Врублівка 20000
947
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 20000
948
CEIP FRANCISCO VALDÉS Don Benito 20000
949
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 20000
950
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 20000
951
Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 20000
952
1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 20000
953
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 20000
954
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 20000
955
Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 20000
956
Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 20000
957
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 20000
958
Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 20000
959
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 20000
960
Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 20000
961
Прилуцька ЗОШ І-ІІІст. №9 м. Прилуки 20000
962
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20000
963
Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 20000
964
Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" с. Шатава 20000
965
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
966
Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 20000
967
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 20000
968
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 20000
969
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 20000
970
Marca, Salaj, Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca 20000
971
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 20000
972
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 20000
973
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 20000
974
Спеціалізована школа №210 Київ 20000
975
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
976
Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 20000
977
Bucuresti, Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 20000
978
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 20000
979
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 20000
980
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 20000
981
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
982
Bucuresti, Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 20000
983
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 20000
984
Bucuresti, Școala Gimnazială Bucuresti Sector 6 20000
985
București, GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
986
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
987
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 20000
988
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20000
989
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 20000
990
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 20000
991
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20000
992
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 20000
993
Griswold Youth Center Jewett City 20000
994
Шепарівцівська гімназія Коломия 20000
995
Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 20000
996
București, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 112 BUCURESTI 20000
997
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 20000
998
Timisoara, Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 20000
999
Timisoara, Centrul Educational Salvați Copiii Timisoara 20000
1000
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20000
1001
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20000
1002
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
1003
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
1004
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 20000
1005
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 20000
1006
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 20000
1007
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 20000
1008
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
1009
Горішненський ліцей с. Горішнє 20000
1010
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20000
1011
Stalpeni, Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 20000
1012
Stalpeni, Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
1013
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 20000
1014
Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 20000
1015
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 20000
1016
Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 20000
1017
Przedszkole Publiczne im. św. Jana Pawła II w Siechnicach Siechnice 20000
1018
Resita, Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 20000
1019
Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 20000
1020
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 20000
1021
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 119 București, sector 4 20000
1022
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 20000
1023
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 20000
1024
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 20000
1025
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 20000
1026
Przedszkole nr 91"Bajka" Poznań 20000
1027
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
1028
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 20000
1029
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 20000
1030
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 20000
1031
Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 20000
1032
Materská škola Lienka Veľké Orvište 20000
1033
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.#13 Хмельницький 20000
1034
Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 20000
1035
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 20000
1036
Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 20000
1037
Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 20000
1038
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 20000
1039
Bucuresti, GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 20000
1040
Galati, Școala Gimnazială Grigore Moisil Galați 20000
1041
Bucuresti, Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 20000
1042
Grădinița cu Program Normal, Tg.Frumos Târgu Frumos 20000
1043
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20000
1044
Bucuresti, Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 20000
1045
Medias, Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20000
1046
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №51" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1047
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 20000
1048
Bucuresti, Gradinita "Floare Albastra" bucuresti 20000
1049
Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 20000
1050
Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 20000
1051
Botosani, Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 20000
1052
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20000
1053
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 20000
1054
Cluj-Napoca, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGĂ” CLUJ-NAPOCA 20000
1055
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
1056
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 20000
1057
Materská škola 1.mája Zvolen 20000
1058
Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Kochanowskiego w Łodzi Łódź 20000
1059
Motru, Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 20000
1060
Calafat, Clubul Copiilor Calafat 20000
1061
Ліцей "Інтелект" Львів 20000
NRSZKOŁAKRAJMIEJSCOWOŚĆPUNKTY:
1
Brackenfell Primary Cape Town 400238
2
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 380378
3
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 235710
4
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 201834
5
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 169370
6
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 133618
7
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 97880
8
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 92980
9
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 83524
10
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 79646
11
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 70739
12
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 64190
13
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 63778
14
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 61908
15
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 61352
16
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 60000
17
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 60000
18
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 59993
19
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 56936
20
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 51200
21
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 50190
22
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 45800
23
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 45100
24
Ntwasahlobo Primary Cape Town 45000
25
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 43720
26
Ceip Francisco Valdés Don Benito 41536
27
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 41438
28
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 40800
29
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 40600
30
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 40400
31
Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 40200
32
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 39501
33
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 39280
34
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 38690
35
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 38621
36
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 38428
37
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 38297
38
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 36840
39
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 36081
40
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 36000
41
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 35000
42
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 35000
43
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 35000
44
Bellville Primary School Bellville 35000
45
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 35000
46
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 35000
47
Colégio Nossa Senhora do Carmo Ituverava- São Paulo 33261
48
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 31719
49
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 31500
50
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 30500
51
DMD Ovi Debrecen 30000
52
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
53
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 30000
54
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 30000
55
SP Wydminy Wydminy 30000
56
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 30000
57
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 29140
58
ZŠ Pugačevova Humenné 27960
59
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 27530
60
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 27476
61
Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 26400
62
НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 26400
63
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 26200
64
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 25600
65
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25500
66
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25500
67
Бурштинський НВК м. Бурштин 25500
68
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25500
69
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 25400
70
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25400
71
Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 25400
72
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25400
73
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 25300
74
Midgard School Kyiv 25300
75
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 25300
76
ICS Da Vinci Cornaredo 25200
77
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25200
78
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 25200
79
"Saulė" Joniškis 25200
80
Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 25200
81
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25200
82
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 25200
83
CEIP MIRAMAR San Fernando 25200
84
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 25200
85
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25100
86
Орелецька гімназія Село Орелець 25100
87
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 25100
88
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25100
89
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25100
90
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 25100
91
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25100
92
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 25100
93
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25100
94
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 25100
95
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25100
96
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 25100
97
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25100
98
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25100
99
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 25000
100
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
101
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
102
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
103
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
104
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
105
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
106
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
107
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
108
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 25000
109
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
110
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 25000
111
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
112
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
113
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 25000
114
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 25000
115
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
116
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
117
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 25000
118
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
119
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
120
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
121
I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 25000
122
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 25000
123
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 25000
124
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 25000
125
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
126
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
127
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
128
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
129
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
130
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 25000
131
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
132
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25000
133
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
134
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 25000
135
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
136
LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” București 25000
137
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25000
138
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
139
CEIP Puente Real Badajoz 25000
140
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 25000
141
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
142
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
143
Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
144
ZŠ Mierová 46 Bratislava 25000
145
Colégio João Paulo II Braga 25000
146
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
147
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
148
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
149
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
150
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
151
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
152
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 25000
153
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 25000
154
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
155
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
156
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
157
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
158
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 25000
159
Colegio Almedina Córdoba 25000
160
Materská škola Štrba Štrba 25000
161
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
162
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
163
C.D Santa María Micaela Granada 25000
164
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
165
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 25000
166
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
167
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
168
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
169
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
170
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 25000
171
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 25000
172
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
173
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
174
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
175
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 25000
176
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
177
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
178
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
179
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
180
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
181
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
182
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
183
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 25000
184
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 25000
185
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
186
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
187
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 25000
188
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
189
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
190
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
191
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
192
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
193
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
194
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
195
Ліцей №66 ЛМР Львів 25000
196
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
197
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
198
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
199
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
200
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
201
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
202
Одеський НВК 13 Одеса 25000
203
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
204
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
205
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
206
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 25000
207
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 25000
208
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 25000
209
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
210
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
211
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
212
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
213
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
214
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
215
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
216
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
217
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
218
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
219
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
220
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
221
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
222
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
223
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
224
СУ Васил Левски-СЕВЛИЕВО Севлиево 25000
225
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 25000
226
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
227
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
228
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
229
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
230
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
231
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
232
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
233
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
234
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
235
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
236
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
237
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 25000
238
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
239
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
240
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
241
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
242
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
243
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
244
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25000
245
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
246
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
247
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
248
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
249
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
250
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 25000
251
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
252
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25000
253
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
254
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 25000
255
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
256
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
257
CEIP Alba Plata Cáceres 25000
258
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 25000
259
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
260
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
261
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
262
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
263
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
264
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
265
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
266
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 25000
267
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
268
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25000
269
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 25000
270
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
271
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
272
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
273
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
274
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
275
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
276
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
277
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
278
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
279
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 25000
280
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 25000
281
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
282
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
283
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
284
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 25000
285
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
286
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25000
287
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25000
288
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
289
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
290
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
291
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
292
Гірський НВК с. Гірське 25000
293
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
294
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
295
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
296
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
297
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
298
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
299
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
300
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
301
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
302
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
303
EB Mamodeiro Aveiro 25000
304
Березинський НВК пгт Березине 25000
305
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
306
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 25000
307
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
308
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
309
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 25000
310
Materská škola Zohor Zohor 25000
311
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 25000
312
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
313
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 25000
314
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
315
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 25000
316
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25000
317
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
318
Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 25000
319
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
320
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
321
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 25000
322
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
323
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
324
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
325
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
326
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25000
327
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
328
Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 25000
329
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
330
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25000
331
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
332
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25000
333
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
334
Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca 25000
335
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
336
Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 25000
337
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
338
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
339
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
340
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
341
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
342
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
343
Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 25000
344
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 25000
345
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
346
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 25000
347
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 25000
348
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 25000
349
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 25000
350
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
351
Scoala Gimnaziala Tutana, Baiculesti Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
352
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 25000
353
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
354
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
355
Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 25000
356
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
357
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25000
358
Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 25000
359
Escola Joventut Callús 25000
360
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
361
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
362
Zssmš Margecany Margecany 25000
363
Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 25000
364
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
365
Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 25000
366
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
367
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 25000
368
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 25000
369
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
370
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 25000
371
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
372
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 25000
373
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 25000
374
Gradinita cu program prelungit nr.33, Brasov Brasov 25000
375
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
376
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 25000
377
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 25000
378
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
379
Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 25000
380
Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 25000
381
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
382
MŠ Osloboditeľov Humenné 25000
383
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 25000
384
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
385
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
386
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
387
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 25000
388
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 25000
389
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
390
Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 25000
391
Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 25000
392
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 25000
393
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 25000
394
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
395
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 25000
396
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 25000
397
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 25000
398
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
399
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25000
400
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 25000
401
Escola Prova 2 Barcelona 25000
402
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
403
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 25000
404
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
405
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 25000
406
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 25000
407
64 школа Ташкент 25000
408
Základná škola Trebišov 25000
409
Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brașov Brasov 25000
410
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
411
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 25000
412
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 25000
413
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 25000
414
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
415
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
416
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
417
Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 25000
418
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
419
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
420
СУ Васил Левски 25000
421
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
422
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
423
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ-ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 201 25000
424
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
425
Henkel škôlka Bratislava 25000
426
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 25000
427
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
428
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 25000
429
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
430
Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 25000
431
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25000
432
Заставнівська гімназія Заставна 25000
433
Жуківська гімназія Шкільна, 59 25000
434
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
435
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
436
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
437
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
438
ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 25000
439
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 25000
440
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
441
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
442
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 25000
443
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
444
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 25000
445
3ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 25000
446
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
447
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25000
448
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
449
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
450
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
451
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
452
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
453
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
454
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 25000
455
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
456
25000
457
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
458
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
459
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 25000
460
Старововчинецький ліцей Чернівці 25000
461
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
462
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
463
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
464
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 25000
465
25000
466
Kingsway Park Public School 25000
467
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
468
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 25000
469
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
470
Woodcrest Public School 25000
471
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 25000
472
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
473
ZŠ Obyce Obyce 25000
474
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
475
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 25000
476
Duhova škôlka Bratislava 25000
477
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 24310
478
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 20800
479
Escola terra Nostra Olost 20400
480
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20400
481
Νηπιαγωγείο Καστροσυκιάς Καστροσυκιά 20300
482
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 20300
483
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 20300
484
Materská škola Žehra 10 20100
485
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20100
486
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20100
487
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 20000
488
Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 20000
489
Colegiul Național ,,Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cluj-Napoca 20000
490
Základná škola Košice 20000
491
Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 20000
492
Materská škola Dneperská 8 Košice Košice - Nad jazerom 20000
493
ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 20000
494
Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 20000
495
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 20000
496
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 20000
497
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 20000
498
Одеський ліцей "Європейський" Одеса 20000
499
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20000
500
Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 20000
501
Základná škola s materskou školou Babín Babín 37 20000
502
2020: Stone House Elliot 20000
503
Test Name Test Town 20000
504
Одеський НВК № 84 м. Одеса 20000
505
Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 20000
506
Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 20000
507
Комунальний заклад "Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради" с.Верба, Рівненська область 20000
508
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 10" Кам'янської міської ради Кам'янське 20000
509
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 20000
510
Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області село Войниха 20000
511
Комунальний заклад "Раденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Олешківської міської ради Раденськ вулиця Гагаріна 1а 20000
512
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаїв 20000
513
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київська область, смт.Коцюбинське, вул.Понмарьова 6/4 20000
514
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Мерефа 20000
515
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Siercza 20000
516
Решетилівська філія І ступеня з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей ім І Л Олійника Решетилівський міської ради" Решетилівка 20000
517
Сімерський ДНЗ Село Сімер 20000
518
КЗ "В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ступенів" Село В'язівок Павлоградський район Дніпропетровська область 20000
519
Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 20000
520
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 20000
521
Навчально-виховний комплекс 2 Донецька область, м. Покровськ, вул. 1 травня, 63 20000
522
Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 20000
523
Pálmonostorai Napsugár Óvoda és Szociális Szolgáltató 6112 Pálmonostora Táncsics Mihály utca 10. 20000
524
Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 20000
525
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кропивницкий 20000
526
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
527
Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с.Піддубці,Підгайцівської ОТГ с.Піддубці,Луцького району,Волинської області 20000
528
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 20000
529
Одеська загальноосвітня школа №107 Одеса 20000
530
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance Rotmanka 20000
531
Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Вишеньки 20000
532
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 20000
533
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
534
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 20000
535
Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 20000
536
Základná škola, Šarfická 301, Blatné Blatné 20000
537
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 20000
538
Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 20000
539
3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 20000
540
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
541
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 20000
542
Przedszkole Miejskie nr 13 im Juliana Tuwima Będzin 20000
543
ЗОШ №2 Покровської міської ради Покровськ 20000
544
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 20000
545
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області Мелітополь 20000
546
Перечинський заклад дошкільної освіти ясла - садок "Веселка" Перечин 20000
547
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 20000
548
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 20000
549
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 20000
550
ЗОШ№3 Рівне 20000
551
Șăulia, Școala Gimnazială Șăulia 20000
552
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
553
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
554
Bucuresti, Scoala Gimnaziala NR. 133 BUCURESTI 20000
555
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 20000
556
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 20000
557
2ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου Μακροχώρι Ημαθίας 20000
558
Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 20000
559
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
560
Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 20000
561
Materská škola Holčíkovce 20000
562
Agrupamento de escolas dr. José leite de Vasconcelos Tarouca 20000
563
Základná škola, Fábryho 44, Košice Fábryho 44, 040 22 Košice 20000
564
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20000
565
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 20000
566
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26 Рівненської міської ради Рівне 20000
567
Лубенський НВК 9 Лубни 20000
568
A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 20000
569
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
570
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
571
2020: Skukuza ECD Centre Skukuza 20000
572
Amor de Dios CÁDIZ 20000
573
Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 20000
574
Thinkglobal Lviv Львів 20000
575
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
576
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
577
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 20000
578
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
579
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 20000
580
Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області Володимирівка (Донецька обл., Волноваський р-н) 20000
581
ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 20000
582
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 20000
583
ZŠ Ilava Medňanská 514/5 Ilava 20000
584
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 20000
585
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 20000
586
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20000
587
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
588
CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 20000
589
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
590
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20000
591
Часовоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 м. Часів Яр вул. Д.Скрипниченка, 49 20000
592
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
593
139 ОУ "Захарий Круша" София 20000
594
Рівненська гімназія «Гармонія» Рівне 20000
595
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
596
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
597
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівне 20000
598
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
599
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
600
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
601
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20000
602
Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 20000
603
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
604
CDP: Santo Domingo Granada 20000
605
Bucuresti, Scoala Gimnazială nr 188 Bucuresti 20000
606
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 20000
607
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 20000
608
Základná škola Blatné Blatné 20000
609
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 20000
610
Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 20000
611
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 20000
612
Základná škola Bratislava 20000
613
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 20000
614
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 20000
615
Základná škola Ilava 20000
616
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 20000
617
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 20000
618
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 20000
619
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
620
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 20000
621
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 20000
622
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 20000
623
test test 20000
624
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA LABUDY STRZEPCZ 20000
625
Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 20000
626
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
627
БЪЛГАРСКО УЧИЛИЩЕ КИРИЛ И МЕТОДИЙ - ОРХУС Орхус 20000
628
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 20000
629
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
630
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 20000
631
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 20000
632
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 20000
633
Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступені 6в Новоукраїнка 20000
634
ЗОШ№3 Рівне 20000
635
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст с-ща Шевченко Волноваського району Донецької області с-ще Шевченко 20000
636
Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 20000
637
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
638
Матусівський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" с. Матусів 20000
639
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20000
640
Житомирська спеціальна школа#1 Житомирської обласної ради Житомир 20000
641
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 20000
642
Základná škola s materskou školou Novoť Novoť 20000
643
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Ужгород 20000
644
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
645
2020: Stone House Elliot 20000
646
Szépvölgyi Napköziotthonos Óvoda Halmajugra 20000
647
Херсонська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 55 Херсон 20000
648
Обтівський ліцей с Обтове 20000
649
Materská škola Hodruša-Hámre Hodruša - Hámre 20000
650
Бердичівська школа НВК №10 м. Бердичів 20000
651
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
652
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 20000
653
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 20000
654
Волноваський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1,м.Волноваха, Донецької обл. м.Волноваха 20000
655
Braila, Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Braila 20000
656
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
657
Turda, Scoala Gimnaziala ,,Horia, Closca si Crisan Turda 20000
658
Turda, Școala Gimnazială Horia, Cloșca și Crișan Turda 20000
659
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20000
660
Горошинський заклад загальної середньої освіти с. Горошине Полтавської області 20000
661
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
662
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
663
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20000
664
Colegio Argantonio Cádiz 20000
665
Materská škola Nový Salaš Nový Salaš 83 20000
666
Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"" с. Подільське 20000
667
tmyschool test 20000
668
smyschool test 20000
669
Fountainhead School Surat 20000
670
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
671
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 20000
672
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа 1-111 ступенві №5" Полтава 20000
673
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 20000
674
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
675
Cuciulata, Școala Gimnazială "Aron Pumnul" Cuciulata 20000
676
dfg dsfg 20000
677
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 20000
678
MATERSKÁ ŠKOLA,TATRANSKÁ21,ELOKOVANÉ PRACOVISKO ZA VODOU 14,064 01 STARÁ ĽUBOVŇA STARÁ ĽUBOVŇA 20000
679
Napsugár Óvoda Hajdúböszörmény 20000
680
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 20000
681
Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Полтавська область Глобинський район село Обознівка вулиця Перемоги 5 20000
682
Onelink Test School 20000
683
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 20000
684
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
685
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
686
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
687
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
688
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
689
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
690
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
691
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
692
Pitești, Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești 20000
693
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 20000
694
La Salle San Rafael Madrid 20000
695
Turda, Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda 20000
696
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
697
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
698
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
699
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
700
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
701
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
702
Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
703
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
704
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
705
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
706
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
707
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 20000
708
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
709
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 20000
710
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
711
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 20000
712
Caransebes, Colegiul Național CD Loga Caransebeș 20000
713
Cluj Napoca, Iuliu Hateganu Cluj-Napoca 20000
714
Amzacea, Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea 20000
715
Ideciu de Sus, Grădinița cu Program Normal Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20000
716
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 20000
717
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 20000
718
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
719
Satu-Mare, Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 20000
720
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 20000
721
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 20000
722
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
723
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 20000
724
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
725
Základná škola Rudňany Rudňany 20000
726
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
727
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
728
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
729
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
730
ЦР Студія Щастя Ужгород 20000
731
Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa Farcasa 20000
732
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
733
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
734
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 20000
735
Przedszkole nr 52 Lublin 20000
736
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
737
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 20000
738
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
739
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
740
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
741
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
742
Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 20000
743
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 20000
744
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
745
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 20000
746
Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 20000
747
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
748
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
749
Bucuresti, GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 20000
750
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
751
Bucuresti, Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 20000
752
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 20000
753
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
754
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 20000
755
Escola Gracia Prueba Barcelona 20000
756
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
757
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
758
Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 20000
759
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
760
Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 20000
761
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
762
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
763
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
764
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
765
București, Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
766
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 20000
767
București, Grădinița ”Licurici” București 20000
768
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
769
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
770
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
771
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
772
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
773
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 20000
774
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 20000
775
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
776
Rosiori de Vede, Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 20000
777
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
778
Bucuresti, Gradinita nr. 137 Bucuresti 20000
779
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
780
Lithuania Test School 1 Vilnius 20000
781
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
782
G.P.N.NR.3 POIANA LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
783
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 20000
784
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
785
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
786
test test 20000
787
test test 20000
788
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
789
Test School Test 20000
790
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
791
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
792
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
793
Kelmės Kražantės progimnazija Kelmė 20000
794
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
795
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
796
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
797
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
798
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
799
Mariehamn Primary School Mariehamn 20000
800
ORAS, NUME SCOALA COMPLET ORAS 20000
801
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 20000
802
Lemland International School Lemland 20000
803
20000
804
20000
805
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
806
Best School Grosswinternheim 20000
807
20000
808
21ο & 85o Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 20000
809
Algonquin Avenue Public School 20000
810
Ecole Gron Morgan Public School 20000
811
20000
812
Fox in the pine Θεσσαλονίκη 20000
813
grape bajkalska 22 20000
814
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
815
20000
816
школа №248 Tashkent 20000
817
20000
818
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20000
819
Scoala generala nr 1 București 20000
820
ORAS, NUME SCOALA COMPLET(EX: BUCURESTI,SC. GEN. NR 1, ION TIRGOVISTE BUCURESTI 20000
821
EXEMPLU NUME SCOALA COMPLET(SC. GEN. NR 1 PETRACHE POENARU EXEMPLU ORAS: BUCURESTI 20000
822
INTRODUCETI URMATORUL FORMAT:ORAS,NUME SCOALA COMPLET,NUMAR SCOALA.EX:BUCURESTI,SC. GEN. NR 1,PETRACHE POENARU INTRODUCETI ORASUL 20000
823
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
824
Materská škola Žehra 10 20000
825
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
826
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 20000
827
Școala Tudor Arghezi București București 20000
828
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
829
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 20000
830
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
831
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 20000
832
SMŠ AKADEMIK Košice 20000
833
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 20000
834
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 20000
835
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 20000
836
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20000
837
Przedszkole nr 62 Warszawa 20000
838
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 20000
839
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 20000
840
Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 20000
841
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 20000
842
Galați, Gradinita cu PP Mugurel Galați 20000
843
Botosani, DIMĂCHENI, SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 Dimăcheni 20000
844
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
845
Cluj-Napoca, CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 20000
846
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
847
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 20000
848
Grădinița cu p.p nr.30 Galați 20000
849
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
850
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
851
Lučenec 20000
852
Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
853
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 20000
854
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
855
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
856
Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 20000
857
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
858
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
859
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
860
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
861
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 20000
862
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
863
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
864
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20000
865
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
866
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
867
the best hight shool Towt 20000
868
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
869
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 20000
870
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 20000
871
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
872
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
873
Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 20000
874
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 20000
875
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
876
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 20000
877
ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 20000
878
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 20000
879
13ο ΝΗΠ ΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 20000
880
72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
881
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 20000
882
Войнилівський ліцей Войнилів 20000
883
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 20000
884
Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 20000
885
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 20000
886
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 20000
887
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
888
ТЕСТ за училище София 20000
889
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20000
890
2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 20000
891
Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 20000
892
опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 20000
893
Bucuresti, Sector 5, Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 20000
894
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20000
895
Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 20000
896
Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 20000
897
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 20000
898
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20000
899
Onelink Test School 20000
900
Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 20000
901
Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 20000
902
Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 20000
903
Херсонська гімназія #16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради Херсон 20000
904
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 20000
905
SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 20000
906
SP6 Ustroń Ustroń 20000
907
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 20000
908
2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 20000
909
Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 20000
910
Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 20000
911
ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 20000
912
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 20000
913
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 20000
914
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 20000
915
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 20000
916
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 20000
917
Bucuresti, Colegiul National Elena Cuza BUCURESTI 20000
918
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 20000
919
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 20000
920
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 20000
921
Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 20000
922
Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 20000
923
Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 20000
924
ЗЗСО "Млинківська загальносвітня школа І-ІІІ ст." с.Млинок 20000
925
CEIP GUADIANA BADAJOZ 20000
926
Cтаніславчицький навчально - виховний комплекс " Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І - ІІ ступенів " Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області с. Станіславчик 20000
927
Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 20000
928
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 20000
929
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 20000
930
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 20000
931
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 20000
932
НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 20000
933
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 20000
934
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 20000
935
гімназія симоненка львів 20000
936
Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 20000
937
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 20000
938
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 20000
939
КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 20000
940
Základná škola Liptovská Štiavnica 20000
941
Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 20000
942
Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 20000
943
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20000
944
Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 20000
945
Bucuresti, Colegiul National Bucuresti 20000
946
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради с. Врублівка 20000
947
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 20000
948
CEIP FRANCISCO VALDÉS Don Benito 20000
949
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 20000
950
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 20000
951
Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 20000
952
1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 20000
953
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 20000
954
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 20000
955
Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 20000
956
Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 20000
957
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 20000
958
Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 20000
959
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 20000
960
Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 20000
961
Прилуцька ЗОШ І-ІІІст. №9 м. Прилуки 20000
962
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20000
963
Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 20000
964
Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" с. Шатава 20000
965
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
966
Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 20000
967
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 20000
968
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 20000
969
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 20000
970
Marca, Salaj, Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca 20000
971
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 20000
972
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 20000
973
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 20000
974
Спеціалізована школа №210 Київ 20000
975
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
976
Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 20000
977
Bucuresti, Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 20000
978
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 20000
979
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 20000
980
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 20000
981
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
982
Bucuresti, Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 20000
983
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 20000
984
Bucuresti, Școala Gimnazială Bucuresti Sector 6 20000
985
București, GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
986
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
987
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 20000
988
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20000