Wstecz
Bohaterowie załogi FAST w Księdze Rekordów Guinnessa™

Bohaterowie załogi FAST, nagradzana zdrowotna kampania edukacyjna, dostała się do KSIĘGI REKORDÓW GUINNESSA™ dzięki próbie utworzenia największego Internetowego albumu ze zdjęciami osób noszących maski kostiumowe superbohaterów.

Prowadzący kampanię Bohaterowie załogi FAST, Jan Van Der Merwe i Anita Wiseman ze Światowej Organizacji Udaru Mózgu, otrzymują od sędziego Glenna Pollarda certyfikat dostania się do KSIĘGI REKORDÓW GUINNESSA™

W ramach próby bicia rekordu, podjętej z okazji rozpoczęcia kampanii, uczestnicy zostali poproszeni o przesłanie zdjęcia, na którym noszą maskę superbohatera, za pośrednictwem internetowej aplikacji fotograficznej kampanii. Łącznie nadesłano 20 350 unikalnych zdjęć dzieci, rodziców, dziadków z całego świata przedstawiających „selfie superbohaterów”  W przedsięwzięciu wzięli udział ludzie z 20 krajów, pomagając stworzyć niesamowitą kolekcję zdjęć.

Mając superbohatera za motyw przewodni, Bohaterowie załogi FAST jest nagradzaną kampanią skierowaną do dzieci w wieku od 5 do 9 lat, której celem jest poprawa rozpoznawania objawów udaru mózgu, a także spopularyzowanie konieczności natychmiastowego wezwania karetki w przypadku podejrzenia udaru mózgu. Kampania wykorzystuje niesamowity entuzjazm dzieci do nauki i dzielenia się, zachęcając je do przekazywania wiedzy reszcie rodziny, a zwłaszcza ich dziadkom. Dzięki uczeniu opartemu na zdarzeniach, rodziny i społeczności stają się bardziej świadome i lepiej przygotowane na wypadek pojawienia się udaru mózgu.

Jan Van Der Merwe z kampanii Bohaterowie załogi FAST otrzymuje oficjalny certyfikat KSIĘGI REKORDÓW GUINNESSA™ za utworzenie największego Internetowego albumu ze zdjęciami osób noszących maski kostiumowe superbohaterów.

Jan Van Der Merwe z Inicjatywy Angels, który prowadzi kampanię Bohaterowie załogi FAST, powiedział: „Osiągnięcie tak imponującego wyniku, jakim jest dostanie się do KSIĘGI REKORDÓW GUINNESSA™ to wspaniały sposób na pokazanie ogromnego zaangażowania i wsparcia, jakie kampania Bohaterowie załogi FAST otrzymuje z całego świata. Jesteśmy zachwyceni, że do tej pory ponad 150 000 dzieci uczestniczyło za pośrednictwem swoich szkół i pomogło przekazać potencjalnie ratującą życie wiedzę swoim rodzinom”.

Sheila Martins, profesor neurologii i nowo wybrany prezes Światowej Organizacji Udaru Mózgu, która wspiera i aprobuje kampanię Bohaterowie załogi FAST, powiedziała: „Jedna osoba na czterech z nas dozna udaru mózgu w ciągu naszego życia, jest to zatem ważna kwestia, która dotyka wielu z nas. W ujęciu globalnym, udar mózgu jest drugą najczęstszą przyczyną zgonów oraz trzecią główną przyczyną niepełnosprawności u osób dorosłych. Jednak udar mózgu jest uleczalny. Osoby po udarze mózgu potrzebują jak najszybszego dostępu do wysokiej jakości opieki doraźnej, dlatego niezbędne jest zwiększenie świadomości na temat kluczowych objawów. Dzieci naprawdę mogą zmienić sytuację, wzbudzając zainteresowanie wśród dalszej rodziny. Nadrzędnym celem kampanii jest zapewnienie aby, w razie wystąpienia udaru mózgu, nasi dziadkowie mogli pokonać chorobę i prowadzić dotychczasowe życie dzięki skutecznemu i szybkiemu leczeniu”.

Po sukcesie związanym z dostaniem się do KSIĘGI REKORDÓW GUINNESSA™, kampania Bohaterowie załogi FAST będzie kontynuowała rekrutację nowych nauczycieli i szkół, realizując misję edukacji miliona dzieci z całego świata na temat udaru mózgu.

Dalej
Wstecz
DOŁĄCZ DO NAS

INFORMACJE

POZNAJ BOHATERÓW

KAMPANIA W PRAKTYCE

SPOŁECZNOŚĆ

SPOŁECZEŃSTWO
ZAKUPIONO PRZEDMIOT!
NIEWYSTARCZAJĄCA LICZBA MONET!
NIEWYSTARCZAJĄCA ILOŚĆ DIAMENTÓW!
Powered by Translations.com GlobalLink OneLink Software